Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Belebetegszek a gyermek utáni...

Belebetegszek a gyermek utáni vágyba?

Figyelt kérdés

Három éve maximálisan azon vagyunk, hogy gyerekünk lehessen. Azért mentünk lombikra, mert a férjemnek nagyon alacsony a spermaszáma.

Velem úgy tűnt, hogy nincs baj. Szinte mindig 28 naposak a ciklusaim, a hormonjaim rendben vannak. Az Anti Müller szintem is nagyon jó lett, abszolút nem készülnek kimerülni a petefészkeim.

3 lombik alatt 10 petesejtem lett, és a biológus szerint jók voltak.

Csak egyetlen egy sem indult osztódásnak, miután ICSI-vel megtermékenyítették.

Az orvos most arra gyanakszik, hogy velem lehet valami genetikai gubanc.

Megcsináltattuk a citogenetikai vizsgálatot, jövőhétre várjuk az eredményt.

Félek tőle, de már nagyon várom.

Ha defektes vagyok, akkor mindennek vége. Ha semmi bajom, akkor meg hová fordulhatnánk? Hogyan tovább?

Teljesen kikészít a gyermek utáni vágy, és lombikról-lombikra csak távolabb kerülünk a célunktól.

Nagyon elvagyok keseredve, nem tudok rajta túllépni. A férjem veszekszik velem, csak mert hisztis lettem.

A babának Isten ajándékának kéne lennie, erreföl ez van.

Kérlek titeket, ne mondjátok az örökbefogadást, mert ahhoz először fel kellene dolgozni azt, ha esetleg ténylegesen nem lehet gyermekünk. A nővérem már túl van a negyvenen, tőle nem tudnék petesejtet kérni, még ha rászánnám magam, akkor sem.

Nem látom az alagút végét.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ha bárki tudna valamit ami segíthet, az válaszoljon, kérem...


Köszönöm, hogy elolvastad.


2017. szept. 9. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi nem voltunk orvosnál, éppen azért, amit te is írtál, mert Isten ajándékának tartjuk a gyermeket. Viszont 6 év után, amikor már teljesen feladtuk, spontán összejött a pici. Már 7 hónapos vagyok, minden leletem tökéletes és az ő fejlődése is tankönyvszerű. :) Szóval ne add fel, remény mindig legyen! :)
2017. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! Jólesik ezt hallani! Csodák mindig vannak! Remélem nekem is összejön egyszer. Sok boldogságot!
2017. szept. 9. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Javasolnám neked a pszichológus segítségét! Sok feldolgozni valód van, ahogy olvasom a soraidat.
2017. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Abba belegondoltál hogy ha beteg lenne..?

Ha nekem ennyire nem jön össze én nem is merném erőszakosan akarni.

2017. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Én érte mire gondol az utolsó. Én is hiszek benne hogy ha "megerőszakolod" a sorsod akkor nem biztos hogy jól jársz. Talán egyszerűen csak nem a párod az igazi és ha szétmentek mással rögtön összejön, elég gyakori eset.
2017. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Soha nem szerettem még mást ennyire mint Őt. 15 éve ismerjük egymást. Én tőle akarom. Soha nem volt abortuszom, mert soha nem szexeltem védekezés nélkül. Még azt sem mondhatom, hogy sokáig vártam vele. 28 éves korom óta szeretnék teherbe esni, szépen terveztem az életemet, erreföl egy ekkora gonddal csapott arcon a sors. Egészséges, spontán összejött baba mellől biztos könnyebb mondani, hogy ne erőszakoljam a sorsomat, vagy mit...

Beteg gyereket nem hoznék a világra szenvedni.

2017. szept. 9. 16:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem és megértelek.
2017. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Menjtek el kikapcsolódni, és ne akarjátok a gyereket.


Tudom, mondani könnyű, de unokatesómék ezt járják már 9 éve.

Gyerek nincs, próblkozások, vizsgálatok, aztán havonta sírás, hiszti, kiabálás, folyamatos feszültség.

Imádták egymást, és most már félévente válással dobálóznak, meg vdaskodnak.


NEKIK jót tenne, ha végre szétmennének, mert egyszerűen nem tudják helyén kezelni a dolgot.


Nekem nem lehet gyerekem 95%, amit a párom tud, és nem is szenvedünk vele.

Szeretkezünk, amikor kedvünk van, nem stresszelünk rajta, mert attól, ha szétbarmoljuk egy nem létező gyerek miatt a működőképes, szeretetteljes kapcsolatunkat, nem lesz jobb, sőt.

2017. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő fontosabb nekem, minthogy gyerekem lehessen mástól. De ha genetikai problémám van, azt mondta, hogy nem hagyna el emiatt. Majd kiderül.
2017. szept. 10. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az örökbefogadást akkor érdemes elindítani ha mindkét fél úgy érzi készen áll erre.De ahhoz előbb meg kell gyászolni,hogy nem lett közös baba.

Mi lassan 15 éve vagyunk együtt a férjemmel.6 évig szerettünk volna gyereket.Kivizsgálás során kiderült a férjem meddő.Csak donorral lehet gyerekünk.Mégis bele vágtunk .4 inszemet csináltunk végig.Most idén mentünk volna lombikra.De nagyon besokaltam és azt mondtam most elég.

Örökbefogadást elindítottuk már csak a tanfolyam van hátra aztán remélhetőleg megkapjuk a határozatott az örökbefogadáshoz.

2017. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!