Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hozzámennétek egy dúsgazdag...

Hozzámennétek egy dúsgazdag férfihez aki "nem képes gyermeket nemzeni"?

Figyelt kérdés
Olyan gazdag 50 milliós házzal,komoly vállalkozásokkal rendelkező 40-es férfiről van szó,akinek papírja van róla hogy nagyon kevés az élő spermiumszáma.Ismerősöm lánya(aki szereti a pénzt nagyon is)hozzáment egy ilyen férfihoz,viszont a nő betegesen szeretne gyermeket.Viszont így hozzáment az anyagi jólét miatt s bízik a beültetés sikerében.Mit gondoltok az ilyen érdek házasságról?Sikerülhet nekik így a baba?S mit gondoltok az ilyen nőről,akit ennyire motivál az anyagi jólét hogy ilyen zsákbamacskába belemegy?

2015. máj. 1. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne sikerülhetne? Mi nem vagyunk épp dúsgazdagok, de a probléma ugyanez volt, elsőre sikerült a lombik. Nekik is sikerülhet, persze. Nem mondanám zsákbamacskának, ma már sok problémát meg tud oldani a tudomány.
2015. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,tudom.A férfi előző kapcsolatai ezért szakadtak meg,mert megijedtek a nők attól h nem sikerül s ezért nem kockáztattak.
2015. máj. 1. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Remélem, hogy sikerülni fog, és a kapcsolatnak nem lesz rossz vége :)


Modd meg, melyik nőt nem motivál / vonzz az anyagi jólét? Nekem nem sok véleményem van az ilyen nőkről (meg úgy általában sem). Életforma az ilyen, szerintem gyomor kell ahhoz, hogy 'csak úgy' egy gazdag pasihoz hozzámenjen. Nem egy 'pénzes' férfi ismerősöm van, de szinte mindegyinek kiállhatatlan stílusa van. Legalábbis számomra. Tegnap is kb. 15 percre voltam 'összezárva' egy 'pénzes' férfivel, de már kóstolgatott, éreztette, hogy mennyire tele van. Hosszú távon nem biztos, hogy eltudnám viselni. Na de nagyon elkanyarodtam a témától.

2015. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


A baráti körünk egyik ffi tagja elég tehetős, de ezt sosem érezteti senkivel. Nagyon udvarias, kedves, szerény, Semmi feltűnősködés, felvágás, emellé nagyon jóképű is.


Szóval a jómódú nem egyenlő a kiállhatatlan görénnyel. Egy ilyen pasihoz miért is ne menne hozzá bármelyik nő?


Már elkelt egyébként :)

2015. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked mi közöd hozzá, hogy így tett??

Ha minden személyeskedés nélkül kérdeztél volna akkor az lett volna rá a válaszom, hogy miért ne ha szeretem is?! És sok egészséges pàrnál sem jön könnyen össze a baba. Lehet h itt is történhet meglepi, plusz a lombikra van legalább anyagi fedezet.

2015. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem személyeskedek csak feltettem egy kérdést!A lány egy kis faluból jött és mindig vonzotta a jólét,gazdagság.Arra vagyok leginkább kiváncsi(általánosságban)hogy hosszú távon mennyire működhet egy érdekházasság?Vajon a kulturális különbségek később nem ütnek vissza?A ffi már alapból módos családból jött.Sajnos ismerek olyan párokat ahol hosszú távon nem működik a nagyon gazdag-szegény emberek kapcsolata,mert előbb utóbb a gazdag érezteti a szegénnyel hogy nélküle kb.senki nem lenne.Én értem a biztonságot,de a lány már évek óta szeretne babázni és valahogy nem tudom elhinni h itt szerelemről van szó,maximum pénzszerelemről,mert lehet hogy átlagos emberként le sem állt volna a ffi-vel főleg hogy nagyon szeretne babát.Én is szorítok nekik hogy jöjjön össze a lombik ha nincs más járható út.
2015. máj. 1. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez bárkinél előfordulhat. Én mondjuk a 2. sikertelen lombik után abbahagynám, nagy macera, és mindenféle bajod lehet belőle.

De a dokik nagyon be tudják mesélni az embereknek, hogy ez nagy százalékban sikeres, így simán rábeszélhették. Közben meg én sokkal több olyan párt ismerek, akiknek nem jött össze, mint akiknek igen. De azért sok sikert nekik.

2015. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!