Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetséses hogy...

Moncsika1123 kérdése:

Szerintetek lehetséses hogy 19, vagy 20. Napon van peteérésem?

Figyelt kérdés

A ciklusom normál esetben 26 napos, eddigi hőgörbéim meg ovuteszt alapján kb.

középidőben volt ovum. Elkezdtem szedni a Trimeszter terhes vitamint aug. 29.én, eddig még nem volt peteérŕsem. Tegnap volt pozitív az ovu tesztem.Akkor még 14 nap innentől hogy megjöjjön??? Az 34 napos ciklus lenne!!


2017. szept. 12. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen lehetséges és igen, a vérzés mindig kb. két héttel a tüszörepedés után esedékes, mindegy, hogy a ciklus 10., vagy 20. napján történik, az esedékes vérzés ideje ovuláció + 14-15 nap.
2017. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ha egyáltalán lesz vagy volt most peteérésem. A hőm ma még nem emelkedett, csak az ovu tesztem volt pozitív, ha egyáltalán az volt. De akkor akát teherbe is eshetek ha volt ovum.


[link]

2017. szept. 12. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív ovuteszt a repedést megelőzi, tehát még ezután lesz ovud. Így nyilván a hő is lent van még.
2017. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,;csak hogy 18. Nap volt pozi az ovu tesztem (tegnap), (gondolom holnap reggelre már a hőm magas lesz)holott évek óta 26, 27 naposak a ciklusaim. Gondolom a Trimeszter csinált vmit. De ez annyira sok idő :( + még a 12,14 nap mire megjön!! De persze remélem hogy baba lesz és nem jön meg!! De ez rengeteg várakozási idő :(
2017. szept. 12. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt 2 napig is lehet pozitív. Az ovu az 1. negatív napon van.
2017. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A mai már negatív


[link]

2017. szept. 12. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínuleg ma van a tüszőrepedés napja.

Még kb. 14 nap (luteális fázis) van hátra a ciklusodból.


És ne aggódj, a vitamintól nem lesz hosszabb ciklusod. Valószínű valami más oka van. És hosszú ciklusban is teherbe lehet esni, nekem is akkor sikerült egyébként.

2017. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nem tudok másra gondolni, mert a leghosszabb ciklusom eddig 29 nap volt és az sem mostanában. Már egy ideje 26 napos. Minden esetre remélem hogy nincs semmi baj, már azt hittem hogy nem is lesz peteérésem.
2017. szept. 12. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont most volt ilyen,hogy a 18.napon volt peteérésem,és a 28.nap megjött.

Szülés előtt mindig pontosan a pé után 2 héttel jött meg.

2017. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!