Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostylbegit inofolic gravida...

Clostylbegit inofolic gravida kombináció 14. nap 12 mm-es domináns tüsző 8 mm-es nyalkahartya szerintetek jó lehet?

Figyelt kérdés
A bibi ott van hogy 11-en volt a 14.napom de csak most a 16. napon van peteeresem az ovulaciós teszt szerint . Hát nem tudom. Kedden tudtunk csak együtt lenni most pár nap szünet. Ha az ovu teszt pozitív az azt jelenti hogy a tüsző meg is repedt???? A múlt hónapban volt vervetelem ott is pozitív volt a teszt a doki azt mondta hogy az azt jelenti hogy meg is repedt. De a neten meg azt olvasni a pozitív teszt nem jelenti azt hogy a meg is reped...
2017. szept. 13. 20:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha magambol indulok ki NEM, nem jó.

Inofolicot dokim nem ajanlotta closti melle. Terhes vitamin mehet de o azt mondta h inkabb már E vitamin nagy dozisban ☺ legyen hova beágyazódjon a baba

2017. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sajnos pici el tűnik az a tuszo :( nyálkahártya se túl vastag, azért drukkolok
2017. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

hát ja, nem biztos, h megreped.. azt olvastam kb 2mm-t nő egy nap a tuszo.. de olyan 20-22mm körül van ovu.


closty mellé nem próbáltok repesztőt? lehet hnap is pozi lesz az ovuteszted.

2017. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma megpróbálok elmenni uhra hátha látni valamit.
2017. szept. 14. 05:28
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Szia ez nagyon jó érték! Attól függ melyik napon kezdted a clostyt. Ha 3. napon, akkor ahhoz kicsi ez a tüsző. Ha 5. napon akkor megfelelő. És nem igaz, hogy csak 2 centit nő naponta, a szonografusom szerint 5 centit is nőhet, főleg, ha stimulált vagy. Nekem 15. napon 18 centis tüszom és szintén 8 mmes nyh-m volt, meg is repedt.
2017. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mm-t max.. Centit biztos nem. Gondold at. Meg dinnyenek is sok lenne..


Es igen lehet abban igazad van, h nőhet annyit (mm-ben) ha mar ezt mondta a doki, de néhány ciklusomat vegigkovettek es nekem ennyit nem nott (maximum 1-2mm-t ha mar nagyobb volt), szóval en nem erositem a gyors petenovesztok sorat.


Sztem kerdezo menj el uh-ra az lesz a legokosabb.


Hjaa es en 1-5 vagy 2-5.nap szedtem mindig a clostyt. Soha nem szedtem későbbi napon kezdve. Mindig 16-17.napon repesztettek es volt egyszer olyan a leleteim szerint amikor magatol a 18.nap repedt meg, de en 35 eves vagyok.. Szóval lehet en mar kicsit rosszabbul reagálok erre. (amúgy 28napos ciklusom van)

2017. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mivaan??? Hogy 8mm keves a 14.napon? Bírom mikor azzal jönnek h már ilyenkor jaj de keves a 10mm alatti érték...... elárulom ,h lópikulát se számit ovulációkor ha vékony (bar 8mm closti mellet kicsit sem az) mert hát igazan vastagodni ovuláció UTÁN kezd a mehnyálkahártya és még akkoris csak 7-9nap mulva számít h milyen vastag lett.:)

Nekem NÉGY (4) mm vastag volt a 15.napon , closti es napi 400mg E vitamin mellett, a doki azt mondta semmi panik az most még nembaj de emeljem az e vitamin adagot. 600mg ra emeltem. 9.dpoig szedtem, (25.ciklusnap) amikor is hajnalban pozitivat teszteltem most nyáron :-)

És még valamit írnék.. utro miatt már 4+3 hetesen mentem semmit sem latott a dokim csak 9mmes mehnyalkahartyat. :D

Mondom én így.. akkor biztos??? Biztos h keves a 8mm a 14.napon?:)

Nem.. mert 4 se volt az !:)

13+5hkm

2017. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a tüsző kicsi :( Kb. 20 mm körül reped és naponta 2 mm-t nő. Én napont 2*1-et szedtem a clostiból+gonal f 300 injekció 2 naponta,így lett a 13. napon 11mm nyálkahártyám és 6 db 18-22 mm közötti tüszőm. De sajnos nem lett baba a férjem spermája nem a legjobb :/
2017. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ha 14. napon 12 mm-es domináns (?) tüsződ volt, akkor az a 16. napon még egészen biztosan nem volt elég nagy ahhoz, hogy megrepedjen. a nyh szép középidős, ahogy a dokim mondaná :D


a pozitív lh teszt azt jelenti, hogy volt a ciklusodban lh-csúcs (ezt ugye csak akkor látod, ha vannak előtte-utána tesztjeid is. egy darab pozi lh-teszt csak annyit jelez, hogy sok lh van éppen a szervezetben).


megmondom őszintén, én nem bíznék így ebben a tüszőben.

2017. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az ötödik napon kezdtem a clostylbegit-et napi kettőt...nem egy nap teszteltem ovu teszttel hanem előtte már jó pár napja elkezdtem. Ma elmentem reggel ultrahangra és igen tegnap megrepedt az a tüsző ami hétfőn még csak 12 mm-es volt. Most várunk hátha...én sem vagyok már fiatal lassan 38 leszek
2017. szept. 14. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!