Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valami ötlet amivel tudnám...

Valami ötlet amivel tudnám serkenteni, segíteni a dolgokat?

Figyelt kérdés

A párommal már 1 éve próbálkozunk a gyermekáldással (én 26, párom 43). De sajnos nem jött eddig össze. Fontos vizsgálatok meg voltak. Hormonprofil (minimális PCO), méhnyaknyáķ (sűrűbb), andrológia pipa. A ciklus hosszam 31 nap, clostybegit szedése mellett is annyi volt. Elkezdtem szedni a méhpempőt. Most reménykedem.

Köszönöm a válaszokat



2017. szept. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A minimális PCO mellett nincs esetleg IR-ed? Ha nem volt vizsgálva, akkor mindenképp kell 3 pontos vérvétel (inzulin+cukor).
2017. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam még IR vizsgálaton. Háziorvos által kérjek beutalót?
2017. szept. 20. 17:49
 3/4 Manka68 ***** válasza:
Ne, háziorvos nem adhat cukor + inzulin terheléses beutalót, csak cukorra, és az nem elég. Endokrinológus tud adni és a leletet értékelni, gyógyszert felírni is csak ő tud. Emellett érdemes megcsináltatni nődokival az átjárhatósági vizsgálatot is.
2017. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Már 5 napja késik ,ma csináltam tesztet,de negatív lett. Szomorkodjak vagy sem?
2017. okt. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!