Momoka 2002 kérdése:

Van itt valaki akinek PCOS van es spontan terherbeeses utan elvetelt, majd a visszamaradt reszek miatt kaparasra vokt szukseg?

Figyelt kérdés
Erdekelne utanna hogy sikerult teherbe esni.Nem lett-e rosszabb az eselye ra a kaparas miatt?

2017. szept. 21. 19:08
 1/3 anonim válasza:
Ne haragudj, de követném, nálam is ugyanez a helyzet.Annyi hogy a spontán teherbeesés után egyszercsak nem fejlődött tovább a baba és a 9 héten műtéttel fejezték be, de nekem is küret volt lényegében. Azóta még nem sikerült, reméljük van pozitív példa. Sokan azt mondják hogy a küret jót tesz, kiváncsi lennék milyen arányban vannak azok akiknek gyorsan sikerült. Mi most kezdtünk újra próbálkozni.
2017. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a 10 heten derult ki hogy nincs szivhang es a baba 6 hetisnek felel meg igy gyogyszeres terhessegmegszakitas lett belole,igen , kulfoldon elek.Sajnos itt nem nyulnak az emberhez ha nem muszaly. 2 honapja szenvedek most a 2. gyogyszeradag utan,ha nem urulok ki,hetfon kontrol es kaparas lesz belole.
2017. szept. 21. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs PCOS-em, de volt missed ab miatt műtétem.

Nem okozott gondot a későbbi teherbeesésnél.

Ha nincsenek szövődmények - gyulladás mondjuk, akkor nem okoz gondot a műtét.

A méhszáj ha sérül műtétnél, akkor nagyobb esély a koraszülésre.

2017. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!