Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Túrós folyás utalhat terhességre?

Túrós folyás utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja nem szedem a tablettát, pénteken kéne megjönnie. PCOS-ses vagyok szóval maga lenne a csoda ha ilyen gyorsan sikerül, viszont ma észrevettem hogy túrós, fehér folyásom van, nem kellemetlen se szaga se pedig viszkető érzésem nincs. Soha az életembe ezelőtt nem volt meg ilyen folyasom és ezért gondolok erre... esélytelen vagy reménykedhetek? (A normális válaszokat köszönöm!)
2017. okt. 2. 23:46
 1/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
48%
Ha jol emlekszem mikor nekem ilyen volt inkabb valamit ossze szedtem.nekem mikorbabas lettem siman csak feher volt de nem turos.ez inkabb valami bacira utal.
2017. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem lehet mivel most voltam nemrég nőgyógyásznál és csinált tenyésztést ami nem mutatott ki se baktériumot se gombát :/
2017. okt. 3. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A turos mindig fertozesre utal :/

Azota is osszeszedhettel vmit. Gombat pl "sajat magadtol" is kaphatsz eleg konnyeden, mivel ami okozza el a szervezetben es okkal, csak akkor van baj, ha elszaporodik a huvelyben, mert nem oda valo. :/

2017. okt. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
2017. okt. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Itt leirja vegulis amit leirtunk.h keresd fel ujra a nogyogyaszod ne hagyd kezeletlenul!!
2017. okt. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább gombára.
2017. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norman Bates ***** válasza:
Semmi koze a terhesseghez. Most vagyok 14+5 es nincs/ nem is volt ilyen valadekom. Nezesd meg nogyogyasszal.
2017. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! 1 nap alatt elmúlt ez a folyas, tegnap meg ma reggel nem volt semmi, szóval nemtudom mi lehetett..:/
2017. okt. 4. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!