Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt mégsem lát...

Pozitív teszt mégsem lát semmit a doki. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elküldött a nőgyógyászom vizelet vizsgálatra hogy kiderítsük miért késik a bajom és hála istennek pozitív lett a tesztem de a doki még mindig nem lát semmit az ultrahangon és most elküldött egy béta hcg teszre ami úgy tudom vérvételt jelent. augusztus 19én volt utóljára menszim és nem értem miért nem lát semmit a doki még?! ennyire korai lenne a terhesség? vagy mi lehet a gond? segítsetek!! köszönöm előre is
2017. okt. 3. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok innen, de olyan pl. lehet, hogy nem középidőben fogant a baba, meg olyan iciripiciri még ilyenkor minden....Kb. egy hét múlva azért petezsáknak illenék ott lenni.
2017. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nem lesz semmi komoly baj.azt mondta ma a dokim ha szédülök rosszul vagyok vagy görcsölök azonnal menjek a kórházba! holnap vérvétel csütörtökön ismét mehetek a dokihoz aztán majd mondja a továbbiakat gondolom!
2017. okt. 3. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak később fogant! :)
2017. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az is meglehet :) köszönöm szépen a válaszokat!!
2017. okt. 3. 18:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Szorítok! :)
2017. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) aranyos vagy!
2017. okt. 3. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vérvétel és 2 ultrahang után látta meg,hogy terhes vagyok! Nyugi biztos kicsi még a baba! 39hetes kismama
2017. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! nagyon aranyosak vagytok :)
2017. okt. 5. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Majd megírod, hogy végül mi lett? :)

Drukkolok!

2017. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia a béta hcg is kimutatta hogy babás vagyok 399,2 lett az érték :) az elvileg azt jelenti hogy 4hetes vagyok :) de majd kedden megyek a nőgyógyászhoz vissza
2017. okt. 6. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!