Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen betegségek gátolhatják...

Milyen betegségek gátolhatják a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Nekem rendszeres,normális a mensim,semmi panaszom a baba mégis várat magára....egyenlöre nem voltam dokinál.
2017. okt. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyetek patikában egy férfi termékenységi tesztet és hozzávetőleges képet kaptok a kiszemelt apa termékenységéről. Ismeretségi körünkben van egy férfi ikerpár, akiknél nem termelődnek spermiumok (azoospermia). Őket magukat is váratlanul érte az orvosi diagnózis (bár az édesanyjuknál kromoszóma rendellenesség nehezítette a fogamzást és végül ők is mesterséges megtermékenyítéssel fogantak).
2017. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Lehetsz simán meddő (nem a menszi határozza meg).

A legdurvább eset (ha nem vagy ténylegesen terméketlen), hogy a tested úgy lép fel a spermiumok ellen, mintha azok veszélyesek lennének a szervezetedre. (Én feltételezem, hogy nálam ez van - szerencsére, mert nem akarok gyereket... talán kicsit agyban is eldőlt már nálam.)

Vagy a párod terméketlen, vagy alacsony a spermiumszám, alkoholista, vagy súlyosan láncdohányos, drogozik... (Utóbbi 3 te is lehetsz - jó, nem feltételezem, de ha mégis, akkor azért.)

Ha teljesen átlagos és normális pár vagytok, akkor nyilván a káros szenvedélyeket kizárhatod.

Lehet probléma a méheddel, petefészekkel (esetleg valami ciszta, vagy más daganat, polip, stb.)

Hadd ne soroljam fel... inkább menj dokihoz, mielőtt halálos betegséget diagnosztizálunk. :)

2017. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!