Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok jó aplikációt ciklus...

Tudtok jó aplikációt ciklus követésére?

Figyelt kérdés
A Högynaptárt használtam, de amióta átalakították, nem tudom megfelelően használni. Leszedtem többet is, de sokkal az a problémám, hogy meg kell adni ciklus napok számát, meg a menzesz napok számát. De ez nem mindig igyanannyi. A Hölgynaptár korábbi verziója számolt előző adatokból is. De már nem tudom, melyiket próbálgassam. De jó lenne valami, ami körülbelülre számolna ovut. Csak, legalább annyit, hogy mikor tesztelgessek. Van, akinek bevállt valamelyik?

2017. okt. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovia, Glow. mindkettő angol de az oviát imádtam. terhességi appjuk is van, az is nagyon jó.
2017. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnéztem. Jónak tűnik. :)
2017. okt. 4. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Naptáram nevű appot használom. Vagy pedig periódusnaptár néven is megtalálod. Egy pirosas-rózsaszínes naplócska aminek a közepén van egy 5 levelű fehér virág.

Azért szeretem mert nem kellett megadni a ciklus hosszát meg semmit, megadod a menstruáció időpontjait és kiszámolja, hogy mikor fog megjönni legközelebb és a termékeny napokat is mutatja. Nekem eléggé pontos.

2017. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fertility friend


nem adsz megciklushosszat, éppen a már bent lévő ciklusokból számol hosszt is, ovu-t is.

2017. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Flo-t használom. Ott nem kötelező megadni a ciklus napokat, mert később az app számolja ki hogy átlagosan mikor kellene megjönnie.

Tudsz ott súlyt is követni, meg tudsz adni a normálistól eltérő dolgokat (pl ikszedik napon ilyen vagy olyan mellfájdalmad volt stb) és mindent "grafikonokon" tudsz ellenőrizni hogy mi hogy alakul veled.

2017. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Meg fogom nézni mindet! :)
2017. okt. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!