Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a ciklus-9napján 16mm a...

Eva4 kérdése:

Ha a ciklus-9napján 16mm a tüsző akkor mikor reped meg vagyis mikor van az ovuláció?

Figyelt kérdés
ma vagyok a 12 napon tegnap nagyon fájt a hasam ma reggelre el mult lehet hogy megtörtént már az ovuláció?
2017. okt. 1. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia akkor kb rá 4-6 napra reped attól fugg h hány mmnél reped meg ,van amelyik tuszo mar 20mmnél van amelyik 25 mm esen csak!:)

Nekunk ilyenkor azt mondta a doki h innentol minden nap vagy 1-2 naponta legyunk egyutt!

Szerintem a tied már max 3-4 nap es reped de lehet h elobb! Szval bujjatok ossze sokszor!:)

2017. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja es sztem korai 3 nap alatt nem nol sokat kb 3 mm-t!:)
2017. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ. csütörtökön voltam dokinál akkor volt 16mm azt mondta hogy vasárnap reped meg és hogy akkor legyünk együtt és hétfőn is, tegnap és ma is együtt voltunk ha holnap vagyis hétfőn nem tudunk együtt lenni akkor nem sikerül ugye?
2017. okt. 1. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és clostylt szedtem 3x1 5napig
2017. okt. 1. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Dokik is saccolnak egyik se jós meg jovobe látó csak sacc per kb.

Nekem.19mmesre azt mondta max két nap erre 4 nap mulva repedt uh szerint is meg hőm szerint is. :) azert legyetek egyutt

2017. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is clostit szedtem.:) nem nőnek gyorsabban annyival tole.
2017. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2017. okt. 2. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!