Ezek szerint végre volt peteérésem? (Hőgörbe)

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 10. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Elèg hiányos, korábban nem mérted a hődet? Illetve gyakrabban nem tudtok együttlenni?


Idő szerint akár lehet, nekem most a 24. napi ovuból sikerült a baba, igaz ebben a hónapban 2 hrten át szinte naponta együttvoltunk.

2017. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nemrég kezdtem el mérni, nőgyógyász tanácsára, mert kimaradt egy menstruációm. (Pajzsmirigy alulműködésem van) Sajnos ebben a hónapban,még csak ennyi együttlét sikerült. Ebben a hónapban lekéstük a peteérést, nem is gondoltam,hogy lesz egyáltalán, következő hónapban jobban rákapcsolunk, hátha :)
2017. okt. 10. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet. Nekem kb 30-31 napos ciklus szokott lenni, 17-18. napi ovuval. Múlt hónapban pont a 13. nap voltam dokinál es rámn3zett uh-val, látott egy érett tüszőt rs 1-2 nqp múlvára saccolta hogy megreped. Aztán ez valószínűleg egy gyulladt bölcsességfog és a kihúzasa miatt kimaradt, el is engedtem már ezt a hónapot hogy már nem is lesz ovu, de minden nap szinte együtt voltunk hogy hátha mégis most lesz... Be is jött :)
2017. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó gratulálok! :) Remélem nálunk is lassan összejön.
2017. okt. 10. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Kivánom hogy sikerüljön :)
2017. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!