Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hsg utan kinek mikor sikerult...

Hsg utan kinek mikor sikerult teherbeesni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kinek mennyi időre rá sikerült teherbeesnie?Előtte meddig próbálkoztatok? 2 éve próbálkozunk, most kerül sor a hsg-re. Nagyon bízok benne, hogy meghozza a várva várt babót.

2017. okt. 14. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. 3 honapja volt hsgm,nem mondta biztosra az orvos de valszeg azert fajhatott nagyon aztan még 2 napig kicsit mert volt egy kis letapadás. Most 5hetes vagyok☺☺☺
2017. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Januárban volt hsg-m. Egyik oldalt megnyitotta a folyadék, másik oldallal nem volt gond. Utána sem sikerült teherbe esni, de nálam peteérési gond volt. Augusztusban sikerült a második inszem.
2017. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gratulalok nektek!😊

Remelem hamarosan enis babas leszek

2017. okt. 14. 17:09
 4/4 cicahopp ***** válasza:
Én most voltam nov 8 egy év sikertelenség után, és már nem jött meg. Egy éve volt egy missed abom, most reménykedek ez jól végződik :)
2017. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!