Mi az inszeminációval a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2.5 éve próbálunk a párommal, én 35 Ő 37. Ő meglehetősen optimista, de én már semmiben sem hiszek. Az Uh alapján van egy kicsi retroflexiom, de a peteérésem rendben van, volt, hogy 5 tüszőt is látott az orvos. Most egy új orvoshoz kerültünk az andrológián, aki rögtön olyan dolgot akar megnézni, amire eddig nem is gondoltunk: vércukor rezisztencia. Már csak ebben bízok, hogy ezzel lehet a baj, de, ha nem, mi a tapasztalat az inszeminációval? Annak az esélye is csak 20? Vagy a 2000-es évek eleje óta nőtt ennek a valószínűsége?

2017. okt. 26. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha teljesen egészségesek vagytok sikerülhet,sikerml

De inzulin rezisztencia nehezít rajta

Nekem az van plusz pco ,pajzsmirigy

Nem sikerült az inszem

Ja akkor még nem tartottam a 3-as kezelést mert nem tudtam róla csak a 3-dik íbiszemnél kezdtem bele a kezelésbe

2017. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 10% esélyt mondtak az inszemre. Ez a mi intézetünknél igaz is. Tavaly 530-bol 52 volt sikeres. Nekünk a második sikerült, hármas ikrekkel vagyok terhes. Hiperstimulaltak, ami ebben az i tezetnen állítólag először fordult elő inszemnel. Mondjuk már nem hiszem el nekik, mert megmutatták, hogy hazug banda. A férjemnek nem volt gond, nekem nem volt ciklusom (ennek okára viszont senki nem jött ra).

Endokrinológussal érdemes konzultálni pl inzulinrrzisztencia, pajzsmirigy alulmukodes miatt. De inszemhez kell petevezetek átjárhatósági vizsgálat is, nem tudom, hogy az volt-e már. Immunológiai kivizsgálás sem art, gyakran ott van a kutya elásva.

2017. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Kedves Utolsó: Először is gratulálok! Kérdésem pedig az, hogy melyik ez az intézet? Endokrinológiai vizsgálat vérből kiderül? És az utolsó immunproblémát hogyan tudják kivizsgálni? Voltunk áprilisban petevezeték átjárhatóságon, mindkét vezeték el volt záródva, de azóta sincs semmi, csak csúszott a menses, de ez akár a Closty-tól is lehet. Sajnos amit erről hallottam, hogy akár azonnal újra elzáródhat.

2017. okt. 26. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő el volt zàródva, akkor nem is lehet inszem, csak lombik. Vagy sikerült őket megnyitni?

Nekem inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés, fél oldali elzaródás, méhsövény derült ki többek között. 4 inszem nem sikerült, végül a méhsövény műtét után 5 hónappal természetes úton teherbe estem.

2017. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk 5-10%(!) volt az inszemes tájékoztatóba írva.
2017. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, elméletileg megnyíltak akkor, de olvastam, hogy akár azonnal újra elzáródhat.

Az inzulinrezisztencia november 7.-én aktuális, mert a 23.-25. napon kell elvégezni. De az endokrinológiai vizsgálat miből áll?

2017. okt. 26. 18:15
 7/8 anonim válasza:
Mi újság azóta? Sikerült a baba? Kérlek mesélj!
2022. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Lombikkal sikerült. Ott viszont elsőre sikerült.
2022. máj. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!