Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációval kapcsolatos...

Inszeminációval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék Inszeminácóval kapcsolatosan. Most akarunk belekezdeni. A mensesem most jött meg, ma hívom a dokit. Tudom, hogy be kell mennem a Klinikára hozzá (Szeged). A kérdésem az lenne, hogy így legelső alkalommal mi fog történni? (Vért vesznek, UH, stb., vagy csak felírja a gyógyszert, amit szednem kell).


Előre is köszi szépen a választ mindekitől!


2015. okt. 1. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem Szeged így volt:


Bementem ultrahangot csinált és felírta az injekciókat és adott utasítást.

Megmondta mikor kell visszamennem, akkor készült még egy ultrahang, akkor megebszéltük az inszemináció időpontját

2 nap múlva megvolt az inszem.


Sajnos az nem siekrült, de majd a következő tutira fog.

2015. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem májusban volt átjárhatósági vizsgálatom, akkor mivel mindent rendben találtak fel is írta az orvosom a gyógyszert, illetve az injekciót a következő ciklusra. Ha jól emlékszem 5 napig kellett Clostilbegyt-et szednem napi 2-t, aztán jött a Merional injekció, naponta 1-et. Közben 2 naponta kellett UH-ra járnom a klinikára, figyelte a növekvő tüszőket. Június 10-11-én volt az inszemináció (2 nap egymás után), előtte való nap kellett beadnom magamnak a tüszőrepesztő injekciót. Nem kellett a klinikán aludni, hazamehetsz majd. (bár mivel az inszem után 2 órán át feküdni kell, legyen majd nálad papucs, hálóing...stb.) Utána csak annyi dolgom volt, hogy 2 héttel később teszteljek, hogy kiderüljön sikerült-e. Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan!
2015. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!