Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet összefüggés? Ha vitamint...

Lehet összefüggés? Ha vitamint (Trimeszter 1; Femibion), vagy étrend-kiegészítőt (inofolic) szedek egy ciklusban, akkor kitolódik a mensesem.

Figyelt kérdés
Másnál is előfordul? Mitől lehet? Nélkülük 28napos... ha szedek valamit 30+ nap :/

2017. okt. 27. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ebben a ciklusban 12. naptól femibiont szedtem, (3 nap Trimesztert). Ha megjön, kezdeném a Closty-t...
2017. okt. 27. 08:23
 2/4 anonim ***** válasza:
édemes lenne mérned a hődet mellé :) akkor látnád, hogy a luteális avgy a follikuláris fázis tolódik-e :) nekem pl. a D-vitamin nagyon jót tesz a pco-s peteérésemnek, hamarabb elsz ovum, ah szedem a vitamint :)
2017. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15. napon uh-on nem látszódott semmi, a méh nyálkahártyám is nagyon vékony volt... :(

Pedig most úgy vártam a mensit, mint még talán soha. Kezdeném a closty-t :( :(

2017. okt. 28. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 28 napos ciklusomat 32 majd 30 naposra tolta ki az inofolic. Nem sikerult a baba ebben a két hónapban. Most enélkül probaljuk majd.
2017. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!