Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet összefüggés a rosszullét...

Lehet összefüggés a rosszullétek és a terhesvitamin (Femibion) között?

Figyelt kérdés
7 hetes terhesen szinte állandóan rosszul vagyok, hányinger, émelygés gyötör egész nap. Viszont feltűnt, hogy amikor véletlenül nem szedtem be a terhesvitamint (Femibion 800), egész nap jobban voltam. Ez csak a véletlen műve vagy tapasztaltatok hasonlót, esetleg másik vitaminra kéne váltanom?
2012. jan. 13. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kaja előtt vagy kaja után veszed be?

Én miután csak teli hassal vettem be megszűnt az a rosszullét,ami a vitamin miatt volt...Amúgy meg kitartás,pár hét és elmúlik..:)

2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, így az elején nem nagyon tudtam beszedni mert úgyis mindjárt jött ki. Nem hinném hogy amiatt van, csak esetleg az egyébként is meglévő tüneteket felerősíti. Amint elmúlt az alap hányingerem már betudtam szedni a Femibiont.
2012. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedd be este, vagy ahogy mondták már mások is, kaja után, teli hassal. Nekem is csinál émelygést a terhesvitamin, ha reggel szedem be, vagy éhgyomorra, pedig már a 26. hetet taposom.
2012. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok, és egész nap hányingerem van, ráz a hideg sokszor. Femibiont szedek. Mindegy, hogy beveszem e vagy sem, már mindent kipróbáltam, marad a rosszullét. Szörnyű.
2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Femibiont szedek én is, de nem voltam rosszul, reggel néha émelyegtem, de nem volt vészes. Szerintem nincs köze a terhesvitaminnak a reggeli rosszulléthez.


17hkm

2012. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm a Femibiontól volt rosszul, abbahagyta és elmúlt az émelygése.

Én is ezt szedem, nagyon rosszul voltam az első 4 hétben, kipróbáltam, hogy pár napig nem szedtem, de nálam nem változott semmi.

Próbáld ki, hogy 2-3 napig nem szeded, ha elmúlik a rosszullét vagy javul, akkor válts egy másik terhesvitaminra.

2012. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

pont kiakartam írni kérdésnek h. van-e valakinek hányingere a femibiontól!? erre megtaláltam a kérdésed.

én még nem vagyok terhes csak szeretnék.3 hónapja próbálkozunk :(

először azt hittem azér van folyamatosan hányingerem mert terhes vagyok aztán megjött:(

pár napig nem vettem be és elmúlt.szóval nálam a femibion miatt van. nem akartam kidobni úgyhogy 2-3 naponta szedem teli hassal ami még van és így jó.de ha elfogy nem szedem többet.

2012. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!