Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció gyógyszerei...

Inszemináció gyógyszerei mennyibe kerülnek? Jövő hónapban lesz és szeretnék felkészülni.

Figyelt kérdés
Clostyt és a Progesteron exeltist már kiváltottam, ezt előre felírta a doki. Tüszőrepesztő injekciót kinek melyiket írták fel és az mennyibe került? Szombathelyen a kórházban fizetős az inszem? Kell még vmi költséggel számolnunk?

2017. okt. 27. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem closti nem volt elég, kellett 8 db fostimon injekció. Az volt 24 ezer, plusz gonapeptyl a tuszorepeszto, az 2 ezer ft volt.

Második alkalommal kb 30 fostimon injekció kellett és egy 8 ezres repesztő, így az 100 ezer ft-ra jött ki.

Barátnőmnek egyszer elég volt a closti, következ ő alkalommal kellett bemfola injekció is, az kb 15 ezerbe került neki.



Szóval nagyon nagy a szórás. Attól függ, hogyan reagálsz a hormonokra. Lehet, hogy megúszod 10 ezer ft-bol, de lehet, hogy 100 ezerbe is belekerül.

2017. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, köszi a választ! Ez nagyon meglepő volt... Remélem jól reagálok! :)
2017. okt. 27. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a baj. Nekem havi 120-200 eFt között volt.
2017. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Els ő vagyok

Minket is szíven ütött, de mit tehettünk volna. Azóta mondjuk ennek már többszörösét költöttük rajuk (ikrek), pedig még csak 15 hetes terhes vagyok. En nagyon bíztam a clostiban, de sajnos mintha pez cukrot ettem volna csak. Mondjuk a 30 injekcio túl sok volt, brutálisan hiperstimuláltak, de ez már más történet, a lényeg, hogy sikerült és jól vagyunk mind.

2017. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, csak meglepődtem. Igazából baj nincsen, szép 22 mm-es tüszőm van a 13-14. napon, csak egyszerűen nem jön a kistesó. :( Férjem katonái kicsit kevesek, de a vitalitásuk, alakjuk szuper, így most férfivitamint szed, bízom benne, hogy fel tudjuk tuningolni. Köszi a válaszokat!
2017. okt. 28. 06:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ha jól láttam, Szombathelyen voltál? Nekem is ott lesz, megkérdezhetem, hogy zajlott ott az inszem? Sikerült a baba?

2021. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!