Hormeel csepp és Inofolic együtt okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja derült ki hogy PCOS-m van. (Persze nődoki mindjárt műteni akart)Holnapután megyek endokrinológushoz, viszont már két hónapja inofolicot és hat hete Hormeel cseppeket szedek. Mikor ezeket kezdtem szedni még nem tudtam pontosan mi lehet a gond. Most kb hat napja érzek időszakonként alhasi görcsöket, mintha meg akarna jönni, de mégis valahogy más...(lassan 4 hónapja nem menstruáltam) Lehetséges hogy esetleg a Hormeeltől vagy az Inofolictól vannak alhasi görcseim? Ezek mellett még volt két napig kis mellérzékenység, és előtte két hétig bő,hol átlátszó, hol fehéres folyás.Volt már valakinek ilyen? Köszönöm, ha írtok!

2017. okt. 31. 11:50
 1/4 anonim válasza:
Nem lehetsz terhes?
2017. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából a terhesség lenne az utolsó dolog amire gondolnék, mert ugye PCOS, és kb. már négy hónapja nem volt menszim. A mellérzékenység két napig alább hagyott, utána újra előjött, még most is tart. Az alhasi görcsök szintúgy. Már gondolkodom a teszten, csak félek hogy csalódom. Ha baba lenne nagyon boldogok lennénk :)
2017. nov. 9. 11:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm hogy írtál! :) Várok még további tapasztalatokat! :)
2017. nov. 9. 11:05
 4/4 Reni777 válasza:
És végül baba lett? 🙂
2022. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!