Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért csak az 5. hétig tudom...

Miért csak az 5. hétig tudom kihordani?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy volt már valakinek olyan hogy teherbe esett de az 5 . héten mindig elvetélt jövőhéten megyek kivizsgálásra nekem már 2x is előfordult esetleg akinek volt már ilyen leírná hogy mit néztek a kivizsgáláson és mi lett az eredmény mármint hogy miért volt vetélés
2017. nov. 3. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Biztos terhes voltál,nem csak kémiai terhesség volt?Olyan nekem is volt 2x egymás után.
2017. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt hogyan lehet megkülönböztetni mert mire orvoshoz eljutottam már késő volt
2017. nov. 3. 17:35
 3/12 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet ,hogy nem rendes terhesség hanem csak kémiai ?
2017. nov. 3. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A kémiai terhesség is terhesség!!! Kémiai terhességnél a sejt nem tud valamiért rendesen megtapadni. Nekem 6 alkalommal volt ilyen egymás után (minden próbálkozós hónapban terhes is lettem), egyértelmű pozi teszt, majd az 5. hét körül erős vérzéssel távozott. Progeszteron hiány is okozhatja, én is azt kaptam rá, nekem nem segített. Aztán kihúzták az egyik fogamat, és a 7. alkalom ott alszik a kiságyban :) Én teljesen kétségbe voltam esve, mert a különböző gyógyszerek nem segítettek, a nőgyógyászati gócom is negatív lett. Aztán mint ugye kiderült egy banálisan egyszerű hiba volt a gépezetben...
2017. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

A kémiai nem látszik uhn csak pozi a teszt aztan par nap késéssel megjön.

Ha volt terhesseg de elment akkor fizikailag megállapítható uh felvétellel. Ez a kulonbseg :)

Remelem.megtalaljak mi a baj. Kitartas

2017. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is remélem ,nekem nem egymás után volt hanem tavaly ugyan ilyenkor ugyan ez,mindig a 2 alkalommal megakartam várni a 6 hetet mikor már biztosra látszik de nem értünk el odáig valószínű hogy legközelebb csak 1 hét kését várok és elmegyek a dokihoz nehogy baj legyen újra
2017. nov. 4. 07:00
 7/12 A kérdező kommentje:
kedves 20:02! Elmentél kivizsgálásra és elmondtad a nőgyógyásznak mi a probléma ?Kivizsgálás után írt neked gyógyszert vagy hamarabb mentél hozzá pozitív teszt után,mert nekem csak annyit mondtak,hogy előfordul 2 éve próbálkozunk és a 2. pozitív tesztem is így végződött elég lehangoló
2017. nov. 4. 07:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira elmennék nődokihoz a következő pozi tesztnél!!
2017. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos a 4. ilyen eset után, hogy itt valami nem oké, írt fel duphastont, amit a ciklus 2. felében kellett szednem, illetve ha pozitív volt a teszt, akkor folytatni. Aztán küldött góckutatásra (Ő a nőgyógyászatit megcsinálta, fogászatra kellett mennem), ott ugye meg is lett a hiba. 2. voltam
2017. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is voltam nem írt fel semmit majd vérvételre kell mennem a ciklus 19.-21. napján meg valami trombózis vizsgálatra de azt hogy minek nem tudom
2017. nov. 11. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!