Akiknel minden rendben, milyen praktika jott be, amikor sikerult a baba?

Figyelt kérdés
Kivizsgalasok pipa, 1 eve probalkozunk a tesoval.
2017. nov. 26. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem oda figyelés.

1,5 éve akartuk már gyereket, és jött a karácsonyi örület. Rengeteg munka, és családlátogatás. Szinte az egész hónapban alig voltunk együtt, de karácsonyra elutaztunk anyósékhoz, ahol ott volt apraja nagyja, és így a sex is elmaradt. Majd a két ünnep között kb fél órára kiürült a ház, mi meg egymásnak estünk. Januárban megint rengeteg munka, majd azt vettem észre, hogy nem jött meg.

Azt hozzá tenném hogy az elözö hónapokban iszonyat hamar teszteltem, vártam, reménykedtem. De decemberben nem. Még az együtt létünk is egy gyors menet volt... A tervben az volt, hogy februárban megyek elöször kivizsgálásokra, de addigra megfogant a lányom.

2017. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valoszinu igazad lehet. De olyan nehez nem ra gondolni. :) Koszonom!
2017. nov. 26. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mindennap szex, legtöbbször reggel.
2017. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod, a reggeli egyuttlet "jobb", mint az esti? Koszi szepen, lehet kiprobaljuk. :)
2017. nov. 26. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolgattunk, nem hőmérőztünk, csak együtt voltunk, amikor jól esett. Ez volt, hogy napi 3, de volt hogy heti 2. Második hónapban sikerült.
2017. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy jobb de nekünk bejött. Ha úgy van ovud jobb lehet akár az időzités igy.
2017. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!!! :)
2017. nov. 26. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyaàllàs:D
2017. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!