Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hete vérezgetek és még 3...

Egy hete vérezgetek és még 3 nap van a menzeszig, de még mindig nem jött meg normálisan. És már volt egy ilyen hónapom. Mi ez? Már ne nagyon számítsak rá hogy még egyszer teherbe esek ugye?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem, akkor progi hiányt mondott a doki. (Ha lesz még baba hormonpótlás kell, ez oké, tudom) Utána papírforma szerint jött meg, köv. hónapban 5 nap pecsételés után. Most meg a 19. naptól hol kicsi vér, hol kicsi barna, van hogy fél napig semmi.. és ez megy egy hete... Világ életemben barnáztam mensi előtt 2-3 napot de ez már sok! Van két gyermekem, szerettünk volna 3.-kal próbálkozni. Már nem csak az zavar hogy lehet-e még babám, hanem hogy a progi-hiánynál valami súlyosabb állhat a háttérben? Járt már így valaki?
2017. nov. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időben progeszteronhiányom, volt, h csak 2-3 nappal az esedékes menzesz előtt barnáztam, de volt olyan is, hogy 9 nappal előtte. A legbiztosabb egy 21. napi hormonsor lenne, abból kiderül, h van-e peogeszteron gond. Egyébként, ha mindig csak a luteális fázisban barnázol, szinte biztos, hogy hormongond (nem pedig más), mert ha más állna a háttérben, a folikuláris fázisban is előfordulna vérzés.
2017. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*follikuláris (elírtam...)
2017. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, valamennyire megnyugodtam. A hormont legalább lehet pótolni.
2017. dec. 1. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!