Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megszakításos együttlétből baba?

Megszakításos együttlétből baba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehetséges, de mennyire gyakori? Volt aki konkrétan így esett teherbe? Egyik ismerősöm kb 6-7 éve így csinálják és nem csúszott be baba.
2017. dec. 1. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Mi 3 éve védekezünk így, még nem lett gyerek belőle. Egyelőre "élesben" még nem próbáltuk, de semmi okunk feltételezni hogy bármelyikünk is meddő/steril lenne.


Amúgy én személy szerint nem ismerek olyat, akinél így "csúszott" volna be a baba, de nyilván ki fogja bevallani, aki nem akarta? Aki meg szerette volna, ahhoz meg nem ez lesz az első kérdése senkinek.

2017. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

20 hónapja "védekezünk" így, naptármódszerrel kiegészítve, szerencsére sikeresen, mikor szerettünk volna gyereket 3 hónap alatt összejött.

Akárhányszor ovulálok mindig nagyon szenvedek , így ennek köszönhetően tudom melyik napokon kell gumit használnunk, úgy is megérzem ha késik vagy előbb ovulálok, tehát nem középidőben használjuk csak, rettentően görcsölök ovukor.

Azért védekezünk így amúgy mert nem baj ha becsúszna a testvér, de nem tervezzük, örülnék ha csak 3-4 év múlva esnék teherbe, de ha jönni szeretne akkor is minden adott hozzá.

Hormont meg nem szedhetek, óvszert meg mindketten utáljuk.

2017. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát nekem van olyan barátnőm aki így esett teherbe. Mivel közeli a viszonyunk bevallotta.
2017. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
5 evig megszakítással voltunk együtt a párommal, de amikor élesben történtek a dolgok jött is pici! 😄
2017. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!