Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet petefészek ciszta miatt...

Lehet petefészek ciszta miatt érzékeny a petefészkem középidőtől menstruációig?

Figyelt kérdés

Szerintem volt ovulációm, tojásfehérjés nyákom volt 2 hete és ezzel egyidejűleg elkezdett szúrkálni a bal petefészkem. Hol éreztem, hol napokig nem éreztem. Menstruáció előtt 1 héttel viszont éreztem, nem folyamatosan, nem erősen, de szúrkált. Tegnap megjött a menzeszem, soha nem fáj annyira hogy gyógyszert kelljen bevennem, de tegnap muszaj voltam mert nagyon fájt, a szúrkálásokat még mindig érzem néha.


Lehet ez egy meg nem repedt tüsző?

Terhesség kizárva, párom 4 hete külföldön.


2017. dec. 2. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Elofordul, de annak tipikus erzes a jellemzoje. Egy ciszta utan meg nem ismered fel.

Szur, nyom,feszul es folytonos komport érzés a has egyik felén.:/

De mensivel elmulik.

Nekem nem volt tole mas a menzeszem. Sem tobb sem kevesebb es fajdalmasabb sem

2017. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Konkrétan azt érzem hogy van ott valami, pl ha lehajolok, akkor érzem.

Volt már egyszer hasonló érzésem, voltam nőgyógyásznál, ciszta gyanúja miatt átküldött egy hüvelyi uh-ra egy másik orvoshoz. Ez a másik először egy hasit csinált nekem, amin persze semmi nem látszódott, így elmaradt a hüvelyi uh.

2017. dec. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!