Eva4 kérdése:

Utrogestan hüvelykapszula abba hagyása után mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Csütörtök reggel még használtam pénteken már nem. Már 4 napja hogy nem használom. Hány napra szokott meg jönni?
2017. dec. 4. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hétfői napon hagytam abba (akkor derült ki, hogy nem marad meg a Baba), nekem azt mondta a doki, hogy kb. 3 nap múlva fog megjönni. Ezzel szemben kedden már elkezdtem vérezni, ami azóta is tart.
2017. dec. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Terhes nem vagyok csütörtökön voltam hcg vérvételen. Akkor mért nem jön meg?
2017. dec. 4. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt,hogy 4 napon jött meg!

Ez még normális!

Lehet csak később jön meg

2017. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Kicsit ideges vagyok reméllem meg jön a napokba
2017. dec. 4. 08:03
 5/5 A kérdező kommentje:
El felejtettem meg irni azt Kihagytam 1 napot és nov 22,24,én barnáztam wc papiron.utánna 2 napig kis mennyiségü vér volt. Lehet h akkor volt a menzeszem? Am uh nézett a doki 5 nappal ez elött 11mm- es volt a méhnyárkahártya
2017. dec. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!