Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Letezik, hogy nem volt peteere...

Letezik, hogy nem volt peteeresem? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Oktoberben bevettem egy esemeny utani tablettat, abban a honapban mar menstrualtam egyszer,aztan a tabletta utan par nappal ujra.. viszont a parommal elbeszelgettunk, hogy johetne a baba(o nem tudott rola,hogy bevettem a 72oras tablettat) igy megprobalkoztunk vele de sikertelen eddig... a novemberi verzesem kimaradt, es ma jott meg. Lehet,hogy novemberben a peteeresem is kimaradt?

(Elnezest az ekezetek miatt)


2017. dec. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az eseményutáni brutális hormon, szétbessza a nagyon kényes hormonrendszered, ami egy - várjatok még, amíg kitisztul, orvossal is beszéld meg. És ezeket mindig beszéld is meg a partnereddel. Ketten vagytok felelősek az új életért.
2017. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ami egy finom sok-összetevős természetes rendszer
2017. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

2 hónappal ezelőttig,még nem akartál gyereket,most meg mégis..?Mi történt az elmúlt 1-2 hónapban?Ennél az felelősségteljesebben szokták kezelni a "gyerek témát".

Hónapokra összezavarhatja a ciklusodat a tabletta,ahogy előttem is írták.

A tabletta utáni vérzés,az nem menstruáció.Csak egy mellékhatás.

2017. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges hogy nem volt peteérésed!


Nem is értem egyébként, hogy milyen kapcsolat ez, hogy akarsz egy olyan kapcsolatba szülni, ahol azt se beszélted meg a partnereddel hogy vettél be esemény utánit..

2017. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy beszelnem kellett volna vele errol,de utolag mar nem hozom szoba a temat. Koszonom a valaszokat ,mindenkepp megyek orvoshoz is,csak elotte akartam egy kis megerositest abban,hogy jol gondolom ,hogy mi a gond.
2017. dec. 5. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Azzal remélem tisztában vagy h 1 védekezés mentes szexből nem 100% hogy lesz baba akkor sem ha minden rendben?


A párodnak meg mond meg h várjatok egy kicsit míg az esemény utáni után helyreállnak a ciklusaid

2017. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!