Sos! Mit csinaljak? Mileet ez? Segitenetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!


kezdem az elejen... fiatal 25eves lany vagyok, aprilis volt az utolso honap, hogy fogamzasgatlot szedtem tehat majus az elso probalkozos honap. majustol egeszen oktoberig mindig pont 28napra jott meg. sokat olvastam mivel lehetne segiteni a teherbeesest szoval oktoberben ittam kb 2-3 cickafark teat es utana november 2.jott meg ugy, hogy elotte barnazgattam 3-4napot. nem gondoltam, hogy a teatol lehet keveset is ittam es legjobb tudomasom szerint letezik anovulacios honap. ezutan ahogy elmult a mensim november elkezdtem baratcserjet szedni olvastam a teherbeesesre is jo illetve a barnazast is elmulasztja. na hat... azota sem jott meg... csak hasszura de erosebb mint mensi elott mellfajdalom de iszonyu... viszketo mellbimbo, faradtsag es ingerlekenyseg. de csinaltam tesztet es negativ... szerintetek?


2017. dec. 6. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most negatív! üdv.42/N
2017. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet sajnos. Az sem kizárt, hogy meg fog jönni!
2017. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat!
2017. dec. 6. 17:47
 4/15 anonim ***** válasza:

Szívesen. Pár ilyenen átmentem már én is 42 vagyok..voltak hasonló tüneteim negatív teszt mellett..#1...

Ha később is barnázol előtte talán nézetni kéne hormonszintet bár én nem vagyok orvos, ha alacsony vannak rá gyógyszerek amik segítenek..:) Még fiatal vagy biztos összejön csak türelem és ne görcsölj rá!

2017. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, talan azlesz a legjobb ha nem gorcsolok rajta. ugyis jon, ha jonni szeretne! igen az orvoson is gondolkoztam mar, megfogom ejetni mindenkepp! megegyszer koszonom a valaszod!
2017. dec. 6. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Hasonló cipőben járok /bár van már egy nagyfiam/, csak mi véletlen de majd karácsonykor kiderül:)

Egyébként simán lehet hogy túl korai a teszt még hajnalban csináld az első vizeletben! tudod.. a legérzékenyebb a tíznapost is kimutatja elvileg de van mikor kiszelektálódik ilyen peteérés-nélküli hónapok idősebb korban, vagy betegség, megerőltetés után vannak /volt hogy kimaradt vagy három hétre jött meg../.. nem unalmas..:))

2017. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam mindkét dologról. Sokszor van, hogy fogamzásgátló után beállt a ciklus normálisra, mert ahogy abbahagyod a szervezet "túlstimulál" és mondhatni sorban állnak a megérésre váró petesejtek, majd pár hónap múlva ez a dolog kimerül és összekuszálódik a ciklus. A másik, hogy azt is több helyen olvastam, hogyha valakinek normális a ciklusa ezek a gyógynövények megkavarhatják. Drukkolok nagyon! Mi januárban kezdjük a tesóprojektet, szintén fogamzásgátló után. Jelentkezz, ha tudsz mi lett Veled:).
2017. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat! irni fogok mindenkepp! 
2017. dec. 7. 07:14
 9/15 A kérdező kommentje:
tegnap este megjott sajnos... :(
2017. dec. 10. 08:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet magasabb az ösztrogénszinted, ez simán lehet még a fogamzásgátlótól..!! kerüld az ún.xeno-ösztrogéneket..is..:)

Sokan vannak így ezzel ne hidd hogy valami egyedi..-#1

2017. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!