Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2. hónap sikertelen próbálkozá...

2. hónap sikertelen próbálkozás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
35 múltam, van egy hét éves kislányom. Vőlegényemmel november, és december hónapban védekezés nélkül éltünk elég intenzív nemi életet, mindketten nagyon szeretnénk bébit. Ittam a cickafark, és palástfű teát mindkét hónapban. Novemberben kismamavitamint ( inkább a saját magam erősítésére szedtem), decemberben már csak E vitamint, és folsavat szedtem, de azt minden nap. Peteérésem volt december 14-15 körül, LH hullám elindult, egy nap múlva halványodott a második csík, ahogy kell. Azokban a napokban minden nap együtt. Tegnap mégis megjött. Mi lehet a probléma? Ja! Voltam dokinál is rákszűrésen, megnézett hüvelyi UH-val, minden oké velem, semmi kórosat nem talált.
2017. dec. 29. 18:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
:DDD Jaj Livi :)))
2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez a második fogamzásgátlómentes hónap. Azt azért hozzáteszem, hogy volt férjemmel első alkalommal megfogant a lányom, csak annak már 8 éve.
2017. dec. 29. 18:57
 3/30 A kérdező kommentje:

Itt is megtaláltok? Na, ne!!

Hova lehet itt elbújni?

2017. dec. 29. 18:57
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Egészséges pároknál is fel-egy év mire összejön a baba. Ti még csak KÉT hónapja próbálkoztok, de amennyire rá vagy gorcsolve, nem csoda, hogy nem sikerül.
2017. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ok. Januárban nem is foglalkoztat majd a téma. Vitamint szedek, de ennyi.
2017. dec. 29. 19:29
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Egy év után lehet probléma, akkor érdemes mindkettőtöknek kivizsgálásra menni.
2017. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy már 2 hónap után azon parázol mi lehet a baj.
2017. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk ez volt a 6. sikertelen hónap. Nem tudok mit tenni, ez ilyen. Barátnőm meg egyszer csinálta megszakítással és márciusban szül.

Ezt nem lehet negjósolni,ne feszülj rá enbyire!

2017. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Livikém, alapból minden hónapban 20% esély van a teherbeeséshez.

Példaképp - mindketten egészségesek vagyunk, és harmadik hónapban jött össze a baba. Egy éven belül normális.

Ne görcsölj, engedd el. Jön, amikor jönni akar.

2017. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincsen. Párom 43 éves én 28 és a 3. hónapban összejött a baba. Jövő héten szülök majd.
2017. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!