Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 10 hónap sikertelen próbálkozá...

10 hónap sikertelen próbálkozás után, megyek átjárhatósági vizsgálatra, minden eredményünk rendben, hátha az a baj hogy elvagyok zárodva. Szerintetek?

Figyelt kérdés
kinek sikerült az átjárhatósági vizsgálat után,rögtön teherbe esni?
2016. jan. 7. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Párodat nem vizsgálták?

Az átjárhatósági egy műtét, én arra nem mennék, amíg nem tesztelték a páromat. Hiszen neki csak spermamintát kell adnia.

2016. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
szia azon is túl vagyunk,az volt az első,mert a férjem nem engedte hogy feleslegesen engem vegyen elő a doki,pedig van már gyerek.a hormonok is rendben van.3,dik napi vérvétel jó lett,a 18,dikon pedig progeszteront néztek.ott az orvos szerint jó az eredmény.20-as lett,de itt olvastam hogy az nagyon kevés.szerinted is kevés?
2016. jan. 7. 11:25
 3/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes elmenni rá! Nekem sajnos ez sem segített, de a környezetemben sokan teherbe estek, szinte a műtét után.

Hajrá!!!

2016. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást,remélem a jövő hónap elején már pozit tesztelek.ez az utólsó vizsgálatom,ha ez a baj akkor sikerülni fog.
2016. jan. 7. 12:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nevében is benne van: átjárhatósági vizsgálat. Nem műtenek, elzáródás esetén nem nyitják meg a petevezetéket, egyszerűen csak megvizsgálják, hogy átjárhatók a vezetékek vagy sem. Nincs altatás, aznap haza is engednek. Elképzelhető, hogy ez a baj, de ezen kívül sok más lehetséges ok van, ami miatt nem jön a baba. Sok sikert nektek!
2016. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, akkor ez a következő lépés.

Ha el van záródva, akkor már meg is van a megoldás.

Ha nem, akkor jön a további próbálkozás és találgatás.

Sajnos mi is úgy vagyunk, hogy elvileg minden rendben, senkinél sincs gond, mégsem jön össze :S A fene se érti ezt. Tizenévesen meg paráztam, hogy jaj nehogy teherbe essek. Hát nem is olyan könnyű az!

2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5: Akkor hogy csinálják?

Nálunk altatásban, laparaszkópiával. És nem csak nekem, más ismerőseimnek is így csinálták.

2016. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt! Sima átjárhatósági vizsgálat, nem volt lapar.

Kisműtét egyébként.

Győrben volt,és itt is altatnak.

Nálunk ez volt a gond. 2 oldali petevezeték elzáródás.

El is kezdtük a lombikot, a sors fintora, hogy következő hónapban természetes úton sikerült a kislányunk!:-)

2016. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a 8.dikválaszolonak,nagyon jó babavárást kivánok,remélem nekünk is semsokára összejön.de én félek a vizsgálattól,ha nem altatásban csinálják.ezelött 12 éve csináltak és azt altatásban csinálták,most nem kérdeztem de hétfön megtudom.
2016. jan. 7. 17:27
 10/19 A kérdező kommentje:
5,dik válaszólotól kérdezem,és neked fájt hogyan müködik?
2016. jan. 7. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!