Clostilbegyt ultrahanggal vagy sem?

Figyelt kérdés

Az orvosom nem követi, de sokan megköveztek, hogy ilyent nem lehet, mert az uh-val kell követni. Most felhívtam egy másik orvost, hogy tanácsot kérjek tőle és mondta, hogy a clostit nem kell uh-val követni. Most már tényleg nem értem. a 14-napon olyan fájdalmam volt, hogy azt hittem meghalok. Annyira fájt a petefészkem, mintha kést forgattak volna benne.

Borzasztó volt. Meg szerintem azért egy hormon vérkép nem ártott volna mielőtt felírta... lehet nem is erre lenne szükségem.

Ez volt az első hónapom.


2018. jan. 2. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szednem uh nélkül. Három ők miatt:

1. Nem tudod, hogy hat-e. Én és barátnőm is hiába szedte, megcsak egy apró cisztánk se lett tőle.

2. Hiperstimulaciot okozhat, ami életveszélyes is lehet akár. Emellett lehet, hogyha erik 5 tüsző, akkor nem kellene próbálkozni, nehogy többes iker terhesség legyen. Mindkettőre volt példa a környezetemben.

3. Cisztát okozhat, azt is érdemes ellenőrizni.

2018. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az első írja. Hormon labor nélkül meg tilos felírni.
2018. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor miért mondják ezt :( most elmegyek ehhez a dokihoz és megkérem hogy adjun vérvételre beutalót! Sajnos az ovu tesztem is végig negatív volt :( amikor iszonyú görcsöm volt nem tudtunk együtt lenni mert tuti belehaltam volna! A párom nagyon nehezen viseli, hogy abban a 4 napban együtt kellett volna lennünk ha tetszik ha nem :( nagyon remélem hanarosan babás leszek, de én ezt mégegyszer vég nem csinálom :(
2018. jan. 2. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ehez ne menj. Ciklusaid rendben vannak?
2018. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez már a 2.doki :(

24-25 naposak fél éve és múlt hónapban csodák csodájára a 28. Napon jött meg... annyira bíztam benne, hogy baba lesz, de nem :(

2018. jan. 2. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem csinált előtte is labort, valamint az 1. és a 2. clostys hónapban is.

Uh-t nem csinált közben.

3. hónapban nekünk sikerült.

2018. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nálam is vérvétellel indult, uh követés, vérvétel újból, aztán 5.héten uh..

(Az első hónap sikeres volt)

2018. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nektek mi volt a probléma ami miatt felírták?

Nagyon bizakodom, de még 2 hét :(

2018. jan. 2. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

A Closti már nagyon régi, és régen se volt uh...


Nekem sem követte az orvos, viszont mielőtt felírta, csinált egy uh-t.

2018. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos túl stimulálódott a petefészkem, azonnal abba kellett hagynom. 2 ciklus múlva mennem kell uh ellenőrzésre. Most vagyok a 28 napon és várom, hogy jöjjön meg, de már barnázok :(
2018. jan. 11. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!