Progi pótlás segíthet?

Figyelt kérdés
Első Clostilos hónapom volt. Az LH teszt 15-16 napon volt pozi. 12napon a uh látott 23*17mm tüszőt. Repesztőt nem kaptam. 25. napon nagyon erősen görcsölt reggel az az oldal, ahol pé-m volt. Egész ciklusban éreztem, de az kemény volt. Aznap reggel és este egyértelműen, de halványan + lett a HCG teszt. Másnaptól viszont - Progi hiány okozhatja? 3 nap barnázás után a 30.napon megjött.

2017. dec. 6. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs. 14.napon volt az uh. és 7mm-es volt a nyh. 400mg E-vitamint szedtem naponta.
2017. dec. 6. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos mit mondd? Mivel gondolom kéne szólni neki h megjott és h irjon fel clostit meg megbeszéljetek az adagot.

Amugy nekem is ez volt. Aztan a 3.clostis kúrában (2.progis hónapban) már terhes maradtam.:)

26hkm

2017. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez jó hír :) Ma kérek időpontot, jövőhétre, hgy középidő tájban legyek.
2017. dec. 6. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első clostys hónapban (kémiai terhesség), a másodikban már megmaradt a terhesség.
2017. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. Drukkolok.:)
2017. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz én nem hcg tesztelgettem sokat,de 5 clostys ciklusból akkor lettem terhes amikor ovu után elkezdtem a progit.
2017. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!