SoS. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A párommal tavaly óta azaz december eleje-közepétől próbálunk babázni vagy hogy is mondjam.Akarunk babát.Nos úgy néz ki , hogy már decemberben , az elejétől azaz hatodikától számítva 16 napot késik a mostani hónapig.Hogy is mondjam megjött de késve , kb 14.e körül de úgy is csak pecsételő szerűen és csak 5 napot volt meg.Jelzem előtte már próbálkoztunk pár nappal.És eltelt idő alatt csináltam tesztet ami negatív lett.sos.Mi a probléma?Valaki aki ebben a cipőben jár/járt?

2018. jan. 9. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy veled van a baj ?
2018. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik ciklus viselkedhet furcsán, ez önmagában nem jelent semmit. Még csak most kezdtétek el a próbálkozást, teljesen normális, ha nem jön azonnal össze. Ha túl sokszor van, hogy csak pecsételés van, akkor fordulhatsz orvoshoz, nehogy valami hormongond legyen (bár hozzáteszem, lehet ez olyan is, amin könnyű orvosolni szóval akkor se kell kétségbe esni.)

De valahol azt olvastam átlagban egy termékeny nőnek évi 8 alkalommal van peteérése, ez 30-31 napos ciklussal 4 peteérés nélküli ciklust jelent.

2018. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első kommentelö, nemtudom.Megvolt aminek kellett de negatív lett a teszt.2 Kommentelő, köszönöm.
2018. jan. 9. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor próbálkozzunk,és van van olyan tényező ami rásegít a teherbeesésbe.?
2018. jan. 9. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk peteérés környékén? Az általában segít.

Egyetlen hónapotok volt könyörgöm, átlagban fél év mire sikerül de az egy év a határ amit még teljesen normálisnak mondanak.


Olvasgass a témában, tele a net. Ennyire tudatlanul nem jó belemenni a témába. Ovulációdról tudd meg mikor van és szedj pl. folsavat, az hasznos lesz a magzatnak.

2018. jan. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3.kommentelő, köszönöm. Nem gondolnám hogy tudatlan vagyok csak gondoltam hátha mondanak olyat ami új.
2018. jan. 10. 12:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert hát biztos van olyan amiről nem hallottam 
2018. jan. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!