Eliza2020 kérdése:

Szeptemberben megyunk a ferjemmel herebiopsziara, mennyi eselyunk van hogy talalnak a hereszovetben spermiumot? A lombik mennyire lehet sikeres? Velem amugy minden rendbe. Ferjem azoospermias.27F 24L

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
13hetes lombikos iker kismama vagyok,25éves,párom 39.elsőre sikerült,kevés és lassú katonáink voltak....
2017. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gratulalok! Nekunk nemhogy keves hanem egy sincs :(
2017. aug. 16. 20:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem lehet előre tudni. Nem is volt neki egyetlen egy sem a kivizsgálások során? Tudjátok esetleg mi az oka? Mert ha elzáródás, akkor van esély, nem is kicsi, de még herevisszérnél is lehet, de ha valami komolyabb, pl. kromoszóma rendellenesség, akkor nem sok sajna.
2017. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől van. Páromnak az elsőbiopszíaja jó lett, de 3 lombikunkat baszták el, mert nekem nem sikerülhetett. Urána új dokihoz kerültünk, engem rendbe raktak, egy adag bioptátum maradt. 4. lombikra 1 sejtem lett, de szerencsére osztódik azóta is már 6 éves. Kistesó már nem lett mert a többi biopszia már nem lett jó. 9 lombik volt összesen.

Ha nem időben leszálkt here vagy kemo okozza minimLis az esély, ha csak elzáródás van akkor nagyon sok, ha hormonprobléma akkor kevés de nem lehetetlen.

2017. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A barátnőméknek is a férjével ez volt és ma már a csodálatos ikerlányaik 6 hónaposak lesznek.3.lombik volt sikeres.Sok sikert!
2017. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem talaltak egyet sem sajnos.Meg nem tudjuk mitol van furcsa ez az egesz almunkban sem gondoltuk volna.Remenykedunk hogy elzarodas.Szeptemberbe kiderul.Koszonom a valaszotokat.
2017. aug. 17. 13:33
 7/21 anonim ***** válasza:
Hormon eredményei? Genetikai vizsgálatok?
2017. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak spermogram vizsgalatot csinalt abba derult ki hogy 0 a spermaszam.Szeptemberbe megyunk visszs kapott gyogyszeres kezelest es azt mondta az orvos hogy biopszia lesz belole legalabb egy lombikra elegendot talaljanak..
2017. aug. 17. 16:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Na állj. Normális doki genetikai, hormon és uh vizsgálat nélkül nem áll neki kaszabolni.
2017. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De ezt a meddosegi klinikan csinaltak a spermogramat szeptemberbe megyunk urologushoz.
2017. aug. 18. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!