Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 28 mm-es folliculusból lehet...

Seezmi kérdése:

28 mm-es folliculusból lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta szeretnénk kisbabát a párommal sajnos eddig sikertelenül! Szedtem Clostilbegyt+Norcolut párost három hónapig! Július volt az utolsó hónap, azóta nem történt semmi! Ma voltam a doktornőnél és egy 28 mm-es még életképes tüszőt talált! Volt már olyan közöttetek akinek ekkora tüszőből baba lett? Nagyon szeretném már, hogy végre sikerüljön!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. jan. 10. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne várj semmi jót. Ez lehetetlen ezekből az adatokból.. Nem mindenki alkalmas a gyermekáldásra
2018. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit, és ne görcsölj. A nagy igyekezet és izgalom rontja az esélyeket. Majd lesz baba, amikor eljön az ideje. Addig örülj az életnek és a párodnak.
2018. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából mi már most lesz harmadik éve hogy próbálkozunk és sajnos muszály volt gyógyszert szednem, hogy legyen peteérésem!Végre lett is! Szerintem már ez is egy pozitív dolog és még ha nem is nagy esély, de megis Esély és ez számomra nem a lehetetlen, hanem inkább a lehetséges irányába húz! Egyébként a három hónapos kúra végén, volt egy kisterhességem, de sajnos nem maradt meg a pici! A rágölcsölésen már túl voltunk, de mióta volt az a pici, azóta lehet, hogy valóban túl nagy az odafigyelés és az igyekezet újra,amit hiába próbálok elnyomni, a tudat alattim nem hagy nyugodni! Remélem tényleg jönni fog, ha eljön az ideje, és igenis alkalmas leszek majd a gyermekáldásra, mert ha úgy fognám fel hogy márpedig nekem nem lehet babám akkor nem is lesz, mert bevonzom a negativitást!
2018. jan. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!