Titeket hány hónap után kezdett el kivizsgálni az orvos?

Figyelt kérdés

Az enyém ragaszkodik az 1 évhez.... Én viszont ahőgörbémből és a csak negatív ovu tesztekből sejtem, hogy valami nem oké velem. Nem szeretnék és nem is akarok 1 évet várni! Legalább egy hormon vizsgálatot szeretnék!

Aki hasonló cipőben járt annak mi lett a megoldás? Hogy tudta ezt a helyzetet megoldani?


2018. jan. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk másik orvos.
2018. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez már a második! Nem akarok az összes helyi orvost felkeresni! Mindenhol az 1 évhez ragaszkodnak :(
2018. jan. 16. 08:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Enyem is ragaszkodott..de mivel magandoki igy uhra direkt 2 idopontot kertem kozepidőMben 14-16 napra es vittem a utolsó 3 hogorbemet abbol latszott h nincs ovu es vegre elhitte h nincs mire várni.

Igy en a 7.honapba kaptam clostit 10.ben sikerult

2018. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én alapból kamuztam.... Még csak 3 hónapja próbálkoztunk, de éreztem gond van, a dokinak azonnal 1 évet mondtam. Elküldött bennünket vizsgálatokra, azonnal kiderült h csak lombikkal lehet vabánk.

Mire elértül azt a bizonyos 1 évet már terhes voltam a lombikbabámmal. :)

2018. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A closti nekem túl stimulált, így abba hagytam az első hónap után.

Én 2 ciklust mértem végig, de aztán láttam, hogy teljesen felesleges, mert egyértelmű, hogy nem stimmel valami, így nem mértem tovább. Vissza megyek az első dokimhoz, ő adta a clostit és valahogy elérem, hogy nézzünk hormont. Abból szerintetek, ha van valami gond, az ki is derül?

2018. jan. 16. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első sorban a párodnak kellene egy sperma vizsgálat ha vele minden ok akkor a háziorvostól kérj egy 3. és egy 21. napi vértelre beutalót és azt vidd a nőgyógyászhoz. Ja és egy cukorterhelés sem árt.


Mi már 4 éve várjuk a babát,tavasszal lesz az első lombikunk.

2018. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál is voltam és mondta, hogy nem ad beutalót ezzel kapcsolatban vérvételre, ez nem az ő dolga és amúgy is csak 4 hónapja próbálkozunk... :( Nagyon tanácstalan vagyok. 70 ezret meg nem szeretnék magán laborra kifizetni, mikor szerintem jogom van, ahhoz ha egyszer fizetem a tb-t, hogy egy rohadt vérvételre elküldjenek. Nem azt kérem, hogy plasztikázzanak meg tb-re.... Nagyon igazságtalannak találom ezt.
2018. jan. 16. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, szegény. Hol élsz te, hogy ilyenek az orvosok? Pedig akkor úgy néz ki marad a magagán kivizsgálás. Nekem is ez lesz ha a kövi hónapban sem jön össze a baba. Érzem, hogy valami nincs rendben..
2018. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek magán dokik. Vagy mire gondolsz pontosan? Meddőségi kivizsgálásra azért még nem akarok menni, mert tuti elzavarnak. Annak utána nézek majd, hogy oda mennyi idő után szokás menni.
2018. jan. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!