Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megfog jönni? Tegnap reggel...

Megfog jönni? Tegnap reggel is 35,8 volt a reggeli hőm, előtte 35,9. ma reggeli viszont eppen csak 35. kb szombat, vasarnap kell megjonnie.

Figyelt kérdés
( szombaton lesz ket hete,hogy ereztem a peteeres tuneteit) ez beagyazodasi visszaeses ,vagy menzesz jele. Koszonom mindenkinek! (Alapban is alacsony a hőm)

2018. jan. 17. 14:54
 1/6 anonim válasza:
Hat nrkem is alacsony nagyon a homersekletem. Az atlag az olyan 35.6-7. Es en azt figyeltem meg hogy menzesz elott kb 35.2 szokott lenni, de volt mar hogy 34.8-9. Szoval ha ennyire lemegy akkor szerintem meg fog jonni, bar en ezt csak tapasztalat alapjan mondom😄
2018. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most meg úgy érzem magam,mint akinek hoemelkedese van...bar egesznal foztem sutottem,lehet attól...:/ Mennyivel elobb megy neked le? Hany nappal?
2018. jan. 17. 15:08
 3/6 Carragher_x ***** válasza:
0%

oh

my

god

2018. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

34° az már nem kihules kozeli allapot? Vagy rossz a homerod vagy egy zombi vagy.


Kerdezo lehet neked is rossz a homerod, vagy pajzsmirigy alulműködésed van.

2018. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond a homerommel es pajzsmirigy gondom sincs,decemberben voltam vizsgalaton...szoval akkor tuti nem vagyok terhes?
2018. jan. 17. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az mire jó,ha megtippeljük?

Egy hét múlva kiderül.

2018. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!