Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Anovulációs ciklus után a...

Anovulációs ciklus után a barnás, kevéske 2 napja tartó vérzés az új ciklus 1. napjának tekinthető?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt ovulációm, valoszinuleg azert, mert vesemedencegyulladasom volt ebben a ciklusban es antibiotikumot szedtem. A 18. napon volt egy 14mm-es tüszőm, de 100%, h nem repedt meg kesobb sem, ilyenkor azzal mi tortenik? A mostani ciklusban azert van remeny, hogy legyen ovulacio a 14. nap korul?? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

2018. jan. 27. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Igen, lehet, de honnan tudod, hogy nem volt ovulációd? Antibiotikum kúra után annyira felborul a hüvely természetes flórája, hogy önmagában okozhat barnás folyást. Ha a tüsző nem reped meg, állítólag felszívódik. Persze, hogy van, a nődokik is azt mondják, hogy nincs 2 egyforma ciklus, mindegyik más és más.
2018. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Abból tudom, higy nem volt ovu, h nekem nagyon erősen bejelez a szervezetem ovulàciókor, amióta réges-rég volt 2 clostys ciklusom...

Sajnos az új ciklus is sikertelennek ígérkezik, ma a 12. napon nem volt domináns tüsző.

2018. febr. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!