Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatok megtermékenyítés...

Tapasztalatok megtermékenyítést elősegítő géllel?

Figyelt kérdés

Használt már valaki ilyen gélt?

Úgy látom, Magyarországon RITEX Kinderwunsch, Pre-Seed és egy Conceive Plus nevű kapható.

(Állítólag védi a hímivarsejteket a hüvely savasságától és segíti őket a mozgásban a petesejt felé.)

Kérem szépen, hogy csak tapasztalatot írjatok (tapasztalat nélküli vélemény/feltételezések mellőzésével). Köszönöm.



2018. febr. 1. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogom kipróbálni, már megvettem, csak most várom az ovut - elvileg néhány napon belül lesz - és majd megírom mi a tapasztalatom. Amúgy 1 éve próbálkozunk.
2018. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kinderwunsch-ot használtuk. 4 honapig próbálkoztunk. Nem tudom hogy köze van-e hozzá, de amikor használtuk, egyből sikerült.

Sok sikert nektek is. :)

2018. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Conceivet vettunk , persze lehet veletlen de eskuszom abban a ciklusban sikerult. Sajnos az a baba elment. De mikor ujra probalkozhattunk azzal csináltuk és elsőre sikerült. Nem mondom h a gél miatt. De vmennyit segíthetett.:) angyalkánk 11 honap utan sikerult

Fiam ra 2 honapra

2018. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, amúgy mi pozi lh teszt naojan es masnap hasznaltuk
2018. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet ilyet venni??
2018. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl a fastest.hu oldalon
2018. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok! 1-es vagyok. Nekünk sajnos nem segített. De ez nem jelenti azt, hogy akkor nem is ér semmit. Kidobni nem fogom, később még jól jöhet.

Viszont most kaptuk meg a spermavizsgálat eredményét, amiből az látszik, hogy kezelés nélkül spontán nem sok esélyünk van.

2018. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A RITEX Kinderwunsch pl. Ausztriában kapható a drogériákban is. Nálunk: [link]

A másik kettő meg, ahogy írták: [link]

Hát igen, elég sokszor a pasin múlik a dolog, mégis a nőket vizsgálják agyon először.

2018. febr. 25. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinderwunsch a müllerben id kapható itthon.
2018. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasinak mozognak és megfelelő számú spermája van, akkor sok minden mást nem nagyon lehet az ondóján vizsgálni...


Mi használtunk 3-4 hónapig eredmény nélkül.

2018. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!