Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki újra készül lombikra, de már van két lombikos babája,3 ill 1 évesek. Szerintetek nem nézik ki a meddőségi központból? Kicsit félek újra jelentkezni, de nagyon szeretnénk mék egy babát!

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
ha egyszer nem megy magától, miért néznék ki? Szerintem nem. Én legalábbis nem néznélek ki. Sokkal jobban nem vagyok kibékülve azzal, ha valaki, aki szülhetne, örökbe akar fogadni. Így ténylegesen egy másik pár elől veszi el a lehetőséget, akinek valójában nem lehet gyereke.
2018. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért néznének ki? Csak azért mert nem megy természetes úton ne is akarj több gyereket? Szerintem ezzel ne foglalkozz, csak azzal hogy mennyire jó lenne ha még egy babátok lenne.
2018. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Biztos vagyok benne, hogy nem néznek ki. Jelentkezzetek be. :)
2018. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha már volt 2 sikeres lombikod az jelzi, hogy a szervezeted jól fogadja ezt az eljárást (van akiknek így sem megy) ami nekik is pozitív reklám jó statisztika stb...szóval szerintem nyugodtan vágj bele :)
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem lesz még kistesó ;) így már kicsit bátrabban megyünk majd!
2018. febr. 5. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így szeretnénk, mert 3 gyerek az álmunk -most várjuk az elsőt, 6. beültetésre sikerült. Nem adjuk fel az álmunkat, de természetes úton nincs lehetőségünk megvalósítani... Nem fogom kínosan érezni magam emiatt. Nekünk is megjár a lehetőség, ha nem így, akkor úgy. De nem adjuk fel, akárhányszor kell is nekifutni!
2018. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet, kapsz majd egy-két "bárcsak nekem is..."-pillantást, ami érthető is, de a te sikered nem az ő kudarcuk, nem rontjátok ezzel mások esélyeit. Ha vágytok a harmadikra, és segítség kell hozzá, akkor vágjatok bele bátran, és ne foglalkozzatok mások, főleg idegenek véleményével. Nagyon sok sikert! :) (A két meglévő lombikbabátok jó jel!)
2018. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne érdekeljen mások véleménye! :) Nem tetszhet minden mindenkinek :D
2018. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!