Tenyleg ennyi bogyo kell a babahoz?!

Figyelt kérdés
Annyi vitamint szedek, horror ar minden honapban! Raadasul bromocripint, duphastont, ovitrellet, meg valami g betus hasbeszuros injekciot!!! Elegem van ,34 evesen kivagyok ...ettol. Azert remelem nem visz el a rak kesobb ettol a sok szartol :(
2018. febr. 15. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha stimulálni kell, akkor az azzal jar, hogx kapod a g betűs stimulalot, a tüszőrepesztőt, majda progeszteront. Lombiknál még ennél is több szer van. Bromo gondolom prolaktinra kell. A vitamin rajtad múlik, hogx mit szedsz. En inszemes stimuláció mellé csak terhesvitamint szedtem, elég is volt.

Ha valaki egészséges, akkor nen kell ennyi szar. De ha valakinél gond van, akkor sajnos kell a gyógyszer. Ha nem érik pete, akkor azt valahogyan érlelni kell.

2018. febr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
És ezek miért kellenek?
2018. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Aki egészséges, annál semmi nem kell. A kajára mindig is odafigyeltem, amikor kiderült a terhesség, csak folsavat szedtem, meg vasat (a vérképem alapján kissé vérszegény voltam, így ez inkább nekem kellett).

Néha C-vitamint, de ezt már nem orvos mondta, saját döntésből, ha nagyon takonykóros időszak volt.


Amikor a terhesvitaminokról kérdeztem, mondta, hogy felesleges, ha változatosan táplálkozom. A folsavat mondta csak, mert azt élelmiszerrel nem lehet megfelelő mennyiségben bevinni terhesség alatt. Mondta, hogy ha bármi másra szükség lenne, a vérvételek úgyis mutatni fogják és akkor célzottan az adott vitamint vagy ásványianyagot kell majd szedni.


Már négy éves és nem túl beteges. Idén (szeptember óta) egy gyenge náthát leszámítva még nem volt beteg.

14 hónaposan kezdte a bölcsit, akkor volt néhány takonykór. Az orvost kérdeztem, hogy nem túl beteges? Kifejezett nemmel válaszolt, korához képest kifejezetten keveset volt beteg és az se volt komoly, lázra nem is igazán emlékszem.

2018. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha probléma van, azt orvosolni kell. Ha eleged van, abba is hagyhatod, és akkor várhatsz a csodára. De gondolom nem véletlenül kezdted el szedni ezeket, vágysz egy babára.. Fej a fejjel!
2018. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem veletlen jokedvebol szedegeti az ember!
2018. febr. 15. 09:31
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Neked igen, másnak nem. Ezen nem kell berágni!

Ha nem tetszik, nem csinálod.

2018. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell támadni, mikor próbál segíteni az ember.

Bocsánat az elírásért, feL a fejjel akart lenni.

Hidd el, minden időt, pénzt, szenvedést megér egy kisbaba, ha valóban családot akar az ember, és a bogyószedés csak a kezdet. Ha anyagilag megterhelő a sok vitamin, keress olcsóbb megoldást! Én egyszerűen csak egészségesen táplálkoztam, az nem tudom mennyivel gazdaságosabb.

2018. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.

Ezt el kell fogadni. Ha valamilyen bajod van, azon segíteni kell. Senki nem jókedvéből inszemezik, lombikozik. Ez egy eszköz a kezünkben, hogy sikerüljön a cel. Nekem pl sokkal megterhelőbb lelkileg es fizikailag hetek óta a koraszüléstől rettegve kórházban feküdni. Ehhez képest a stimulációk alatt beadott tobb mint 100 injekció, a rengeteg féle gyógyszer es vizsgálat eltörpül.

Magadban kell ezt lerendezni, és eldönteni, hogy ezen az úton akarsz-e menni.

2018. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Normális esetben nem kell ennyi minden a gyermekáldáshoz, de sajnos én sem vagyok túl egészséges. Nem tudom, össze fog-e jönni nekem a baba, de ha nem, meg van rá az ok. Szeretnék persze, de ha nem jön össze sem dől össze a világ. Akkor be kell látnom, hogy képtelen vagyok erre.
2018. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többiek válaszát, de gondolom hormonális gondod is van, tehát egy része arra van, a terhesvitamin a folsav miatt fontos, a szuri meg nem tudom lehet vérhígitó?

Szóval lehet hogy neked valóban kell. Amúgy nehogy azt hidd másnak nem kell semmi.

Nekem a terhességhez closy kellett, aztán kiderült hogy trombózis veszély lehet így szúrtam magam én is vérhígítóval végig és még szülés után is. Szóval hidd el másnak is van valami gondja, csak sokkal jobb azt mondani hogy minden rendben, nem részletezi mindenki mi a baja.

2018. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!