Tenyleg ennyi bogyo kell a babahoz?!

Figyelt kérdés
Annyi vitamint szedek, horror ar minden honapban! Raadasul bromocripint, duphastont, ovitrellet, meg valami g betus hasbeszuros injekciot!!! Elegem van ,34 evesen kivagyok ...ettol. Azert remelem nem visz el a rak kesobb ettol a sok szartol :(
2018. febr. 15. 08:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

3 sikertelen inszemináció és 6 lombik után; több millió forintnál tartunk, ami a költségeket illeti. Ehhez persze mindenféle vitamin és táplálékkiegészítő is tartozik, hiszen aki ilyen helyzetbe kerül, nyilván megpróbálja maximalizálni az esélyeit. Nem is beszélve a sok magàn laborvizsgálatról -hogy időt nyerjünk- és magánrendelésekről...

Ez előtt soha nem szedtem semmit. Még vitamint sem. Meg kellett nekem is szoknom, hogy a cél érdekében ez most egy ilyen életszakasz az én életemben. Volt olyan stimulációm, ahol napi 5 injekcióval mentünk, majd egy hónapon át... Pont tegnap vittük el leadni veszélyes hulladékként a használt tűket, fecskendőket. Két nagy tartályt adtak 'csak' -ami még egy kórházban is hónapok alatt telik meg, úgy, hogy napi szinten 70-80 beteget kezelnek- és még mindig maradt kb. egy egész tartályra való, de nem volt pofánk még egyet kérni, mert így is csak egyet akartak adni, mert nem hitték el, hogy tényleg ennyi gyűlt össze... Végülis megszántak minket még eggyel, és elszörnyűlködtek, hogy azt is megtöltöttük. Ezek után már nem akartunk egy harmadikat is kérni...

A gáz az, hogy ezt mind magamba is böktem. És a szájon át szedhető gyógyszerek még sehol....

DE! Egyáltalán nem bánok egyetlen szem gyógyszert, vagy bökést sem! Mindegyik a leendő gyermekünkért volt. Sosem pamaszkodtam emiatt -néha azért sajnáltam csendben magam-, de ez a lehetőség volt csak. Elfogadtam a sorsom/ sorsunk, és örülünk, hogy legalább ez a lehetőség reményt adhatott nekünk. Bármeddig tovább csináltam volna, de szerencsére most már nincs rá szükség. 18 hetes vagyok a kislányunkkal. Így utólag pedig még hálásabb vagyok minden orvosnak, aki megtalálta, hogy nekünk hogyan lehet babánk és hogy azokat a gyógyszereket szedhettem/ bökhettem, ami által Ő most itt ficánkolhat a pocakomban. De ha testvérkét szeretnénk majd neki, egy pillanatig sem lesz kérdéses, hogy újra kezdjük-e ezt a tortúrát.

Te szeretnél babát. Te kerested fel az orvosokat, hogy segítsenek, és ők így tudnak. Ha ez számodra nem elfogadható, úgy érzed, hogy ez túl sok számodra a cél érdekében; nem kötelező csinálnod. Van aki nem bírja. Ők más lehetőségek után néznek, vagy elfogadják, hogy nem lesz. Nem igazságos, hogy ez van, de ha emiatt még önsajnálatba is esel, az végképp nem kedvez a célnak. Ha csinálni szeretnéd, légy elszánt és bizakvó! Ez csak így megy...

2018. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
#11 vagyok. Az lemaradt, hogy mindemellé 4 év alatt 11 műtétem volt... De sosem panaszkodtam. Csak mentünk előre.
2018. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Megéri, hidd el. Én is szedtem clostyt, hozzá fostimont, hogy legyen peteérésem, utána ovitrelle- t, hogy biztos, hogy meg is repedjen. Közben az orvosom ajánlotta a terhesvitamint és a méhpempőt is. De a 30. születésnapom után 1 nappal megszületett a kisfiúnk. Bármikor újra megtenném. Most gondolkodunk a tesón, valószínűleg ő sem fog jönni segítség nélkül.
2018. febr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem olyan betegségeim vannak, hogy ennél jóval több gyógyszert muszály szednem szinte egy maréknyit.De nem panaszkodom, ha kell akkor szedem.Ráadásul én nem egy baba miatt szedem, bár amiatt kellene szednem, boldog lennék!Én azért, hogy életben maradjak. A kettő közt jó nagy különbség van.

Ha akarod azt a babát, tegyél meg érte mindent, ne siránkozz.

2018. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!