Van olyan, aki úgy esett teherbe, hogy inzulinrezisztenciaja volt, de nem tudott rola?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok, hogy lehetseges e az,hogy IR mellett valaki spontan teherbeessen,kezeles nelkul,es ne veteljen el.
2018. márc. 4. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam diagnosztizáltak IR-t spontán nem estem teherbe, diétáztam, gyógyszert szedtem rá hosszú ideig, úgy sem sikerült ellenben rosszul voltam állandóan a gyógyszertől meg a nem rendes kajálástól. Abbahagytam a gyógyszert és a diétát is, futni jártam hetente kétszer háromszor, lombikkal sikerült, elsőre megtapadt pedig egy babát kértünk. Azóta sem tartok semmit, tornázgatok óvatosan, semmi probléma. Nem vagyok túlsúlyos sem 50 kg voltam mindig.

27N

2018. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de elment.
2018. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, pco+IR. Az IR később derült ki, ugy könyörögtem ki, hogy küldjenek mar el vizsgálatra..
2018. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,megmaradt a baba? Szedtél barmilyen gyogyszert elotte?
2018. márc. 6. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmaradt. Nem szedtem semmit. Nem terveztünk meg gyereket, doki azt mondta, természetes uton nem is valószínű, hogy lehet.
2018. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem előbb születtek a gyermekeim utána derült ki az IR. Tüneteim már voltak előtte is, de az orvos nem jött rá, magamnak kellett kideríteni,hogy mi a bajom. Ráadásul nagyon hamar sikerült is teherbe esnem. Viszont az egyik babám elment, a másik kettőnél semmi gond nem volt.
2018. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!