Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tegyek, hogy teherbe essek?

Mit tegyek, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Párommal bő egy éve, hogy próbálkozunk. Túl vagyok egy missed ab-on is. Voltam orvosnál, azt mondta minden rendben van velem. Mivel a védőnő barát, ezért nála is voltam. Kérdeztem, hogy neme lehet, hogy a párommal valami nem stimmel. Mondta hogy nem lehet, mivel már termékenyített meg. Nem tudom, hogy akkor mi lehet.Ki volt még így? És ki mit csinált?
2018. jan. 14. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy régen termékenyített meg, akkor az szükségszerű hogy most sem impotens?
2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana egy alaposabb kivizsgálás mindkettőtöknél.
2018. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges időhúzás és kudarcok helyett menjetek el egy meddőségi klinikára egy teljes kivizsgálásra.
2018. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne aggódj, vannak, akik sokkal többet próbálkoznak mire sikerül. Ha a párodra gondoltok, nézd meg a weben a Ferulantot, tényleg hatékony volt, kisbaba lett.
2018. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!