Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt kúra mennyire...

Clostilbegyt kúra mennyire volt sikeres?

Figyelt kérdés

Ez az első gyógyszeres hónapom...nagyon pozitívan állok hozzá, mert sokatoknak segített!

Hormon értékeim rendben vannak, párom is rendben van, de nem jön a baba...csak a peteérés rásegítésére kaptam nap 2 szemet kell szedni.

Milyen tapasztalatok vannak?


2018. márc. 10. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A második kúra sikeres volt, már 2 éves lesz a kisfiam.
2018. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2018. márc. 11. 07:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso honapban sikerult is. Elotte fel evet probalkoztunk de sikertelenul. Es lass "csodat" a Closti-val egybol sikerult. Szoritok neked is minnel hamarabb sikeruljon!!
2018. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Bízom benne nagyon, hogy sikerül.
2018. márc. 12. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres volt az első hónap, nagy is volt az öröm.. de sajnos csak petezsak volt, nem fejlődött embrió.. 😔 Ebben a hónapban kezdtem újra.. remelem sikerrel járunk!
2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!

Sok sikert a következő ciklusban!!!

2018. márc. 15. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mind a két gyermekem a 2 hónap clostys kúra után összejött,előtte sehogy. Szeretnék még 3ik babát is de 38 éves vagyok. Nemtudom be merjem e még vállalni. Mivel aki dokihoz jártam már nyugdijjas a másikhoz hiába mentem nem írta fel. Mert közbejöttek az ünnepek és nemtudna nyomonkísérni ultrahanggal a peteérést. Így egyenlőre feladtam.
2018. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyerkőcökhöz! :)
2018. márc. 21. 08:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett kerdezo? Sikerult?
2018. ápr. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!