Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt kúra hogyan lett...

Clostilbegyt kúra hogyan lett nektek sikeres? Milyen kezelés ment még mellé?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem használt. Fél évig szedtem,progeszteron pótlás volt hozzá még. Nem hatott.

Azóta már meddőségi klinikán vagyunk, második inszemináción vagyunk túl...

neked sok sikert van akinek használ.

2015. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Cysta lett tőle :( nem segített
2015. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 monyk ***** válasza:
100%
2 hónapig szedtem, nem használt. Többet barnáztam mensi elôtt, és jól meg is híztam.. De hátha neked bejön!
2015. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első Clostys hónapban megfogant a kislányom :)

Nyilván nem mindegy, hogy mi az alapprobléma. Nekem "csak" enyhe PCOS-m és autoimmunk pm-alulműködésem volt (van), volt spontán peteérésem, de nem kielégítő, és az életkorom is hátrányosan befolyásolta a folyamatot.


Az alapbetegség miatt évek óta szedek Letroxot, plusz a babatervezés kezdetétől folsavat, bio-szelént, C- és E-vitamint nagy dózisban.

2015. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ki is vizsgáltak téged és a férjed? Voltál átjárhatóságin?


Én ezek után kaptam a clostyt. Férjem egészséges, nekem az egyik petevezeték átjárható.


Első closty hónapban repesztőt nem kaptam már meg, mert a férjemnek vakbélgyulladása lett és kórházba került.


A második hónapban a bal petefészkemben volt két érett tüsző, de nekem a bal oldali petevezető nem járható át, azért kaptam repesztőt, nem jött össze. Lett egy visszamaradt sárgatest cisztám, úgyhogy szünetet tartottunk a stimulálásban.


Harmadik hónapban, már nem reagáltam olyan jól a clostyra így kaptam egy fostamin injekciót. Nem tudom hány tüszőm volt és ha volt akkor melyik oldalon, mert az injekció után már nem vizsgált meg az orvos. Repesztőt megkaptam, semmi eredmény, mondjuk most ciszta se.


Negyedik hónapban jobb oldalon két szép nagy tüsző és egy szép a bal oldalon is itt is kaptam clostyt és rásegítésként egy fostamint. Repesztő után pár nappal túlstimulálás miatt kórházba kerültem (Meg is lepődtek, hogy ebben a hónapban ennyire jól reagáltam). Ez a mostani hónap, vágyakozom, bizakodom, reménykedek!


Nálunk egyelőre a kezelési terv, petesejt stimulálás terminált otthoni együttléttel.

2015. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
férjem egészséges, átjárhatóságim rendben van, letroxot szedek pajzsmirigyre. köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 25. 09:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo, pajzsmirigy ertekeid most hogy allnak?

4-es valaszolo

2015. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
amikor elkezdtem szedni, 3,2 volt. T3-T4 rendben van. most kell majd mennem újra pm vérvételre
2015. márc. 26. 11:18
 9/17 A kérdező kommentje:
mekkora volt a nagy dózis C és E vitaminból?
2015. márc. 26. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:

C-vitamin napi 1000 mg, E-vitamin napi 400 mg.

Pm gyulladás csökkentésére nagyon jó hatással van a Szelén is (én sima DM-eset szedtem) ;)

Nem tudom, hogy nődoki vagy endodoki állítja-e be a TSH-dat, de próbáljátok 1 közelébe hozni! A legújabb kutatások szerint ez az ideális érték a teherbeeséshez :)

Drukk neked :)


4-es válaszóló voltam

2015. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!