Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron krémről vélemények?

Narancs223 kérdése:

Progeszteron krémről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék aki kipróbálta mi a véleménye? Megéri megvenni? Én barnázok a mensi utolsó napjaiba és az elsőn is, volt egy missed ab-om is (nem volt vérzésem csak elhalt), de nem javasolta a dokim a progi pótlást ,szeretnék mindent megtenni hogy mégegyszer ne forduljon elő és újra terhes legyek! Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy keress fel egy endokrinológust. Ő elküld vérvételekre és megállapítja, hogy szükséges-e a hormonpótlás és ha igen, akkor felír rendes gyógyszert.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a szabadon megvásárolható progi krém legfeljebb placebónak jó és ha tényleg gond van csak az időt húzod vele. Én legalábbis így jártam.

Sok sikert, mielőbbi babázást kívánok neked! :)

2018. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha ebben a hónapban nem jön össze , megyek vérvételre , csak a mostani dokim nem javasolta szerinte amúgy is felborult a missed ab miatt meg hogy bestresszelném magam.. de magánba járok mégse írta ki nekem 😞😞, akkor mehetek máshoz és ez lez már a 3. Dokim 😞
2018. márc. 17. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Krémet nem próbáltam, csak ahhoz a részhez szólnék, hogy "csak a mostani dokim nem javasolta szerinte amúgy is felborult a missed ab miatt".

Nekem minden rendben volt a mensimmel, egészen addig míg nem lett méhen kívüli terhességem. A műtét után minden mensi előtt barnáztam, mint kiderült annyira borultak a dolgok, hogy progeszteron hiányom lett. Mikor már próbálkozhattunk, az első hónapban mentem, hogy ez lehet a gond, progipótlást kaptam, abban a hónapban terhes is maradtam. Tehát, felborult nálam is, csak nem jöttem helyre, most nem tudom mi lehet, mert szülés óta még nem jött meg, de kíváncsi vagyok.

Írd meg mi lett veled

2018. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 momoka 2002 ***** válasza:
En 2 veteles utan nem progeszteront kaptam,hanem peteeres segitot. Ha van "rendes" peteeresed (nem tudom miert de mukodott az elso honapban mikor a letrozolt szedtem(menzi 3. Napjatol 5 napon keresztul)) Letrozol vagy Femar nevu gyogyszer. 2 dokinal 2 terhesseg es mindkettovel az volt a megegyezes,ha pozitiv lesz a teszt azonnal kezdjem el a progit. Persze meg probalkozas elott kiirta. Azota 7 hetes vagyok. Vveteles utan legalabb 3 honap volt mig visszaalltak a hormonjaim. Sok sikert neked is. Azert meg nem kell orvost cserelned mert nem irja ki. De megbeszelitek ha beigazolodik vervetelbol.
2018. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még ezt a hónapot megvárom és utána megyek vizsgálatra, annyira látta rajtam hogy rápörögtem a dologra hogy először mondta hogy kiírja a vizsgálatot utána megnézett ultrahanggal és láttuk hogy érik a pete de nem jött össze a baba igaz ezt a 6hetes kontrollon mondta hogy legéhet próbálkozni.de halkan megjegyezte hogy úgy se jön össze és tényleg nem ...áprilisba megyek egy másik dokihoz , nekem van egy 19hósom és még cseppen a tejem.is.ha megnyomom a cicim de képzeljétek el 2doki is.lesz..ta komolyan kezdek kiakadni most meg ráfogta hogy a missed ab miatt is lehet de tudom hogy előtte is volt!! Pedig már nem.szoptatok már 1éve... vagyis csak 6hós koráig akart cicizni, szerintetek?? Kezdek kiakadni 😞😞😞
2018. márc. 18. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó , majd. Kiderül csak a lányom elsőre jött a legutolsó is tehát bepánikoltam mert annál a 2terhességnél ovu közelébe se voltam mikor próbálkoztunk , most meg ovukor és semmi.. persze kell idő csak azt se akarom hogy csak húzzam a dolgokat! Boldog Babavárást
2018. márc. 18. 21:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy sokat szédülök reggelente, és tompa vagyok, vérnyomásomat méregettem s iszom folyadékot is eleget
2018. márc. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!