Clostisok! Van kedvetek megosztani a tapasztalatokat? Ki szedi most?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én szedtem a ciklusban. most már azt sem tudom, hanyadik napon vagyok. harmincsok. talán pár napja volt ovum, de ez sem biztos. Nem jött be. most legalábbis.


első (vagyis 3.) tapasztalatom vele éppen elsős.


azóta viszont semmit nem használ.

2018. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most miert kaptad? UH-d nem volt, hogy nezzek, van-e peteeres?

Koszi a valaszt!

2018. márc. 20. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
azért kaptam, hogy legyen peteérésem. 12. napon volt uh, volt domináns tüsző, de vélhetően nem repedt meg.
2018. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oh ertem. Nekem van peteeresem, a progim alacsonyabb a 21. napon, de latszik belole, van peteeres. 16. ciklus mar ez, kivancsi vagyok, mi lesz. Clostit eloszor kaptam. Majd irj azert. :)
2018. márc. 20. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:

ezesetben használhat a closti. Jobb minőségű domináns tüsző után jobb minőségű sárgatest lesz.


én nem is tudom már, hanyadik ciklus. csak clostival a 12-13. talán.

2018. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Huha...az eleg sok. 🤔

Koszi, bizok benne, hogy sikerul igy.

2018. márc. 20. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Első closty hónapom novemberben volt, december elején pozitívat is teszteltem. Sajnos csak petezsak volt, nem kellett műteni, természetes úton kiürült.. ebben a hónapban kezdtem újra a clostyt. Sok helyen olvastam, hogy hamar össze jön vele a baba, de el is megy... bízom benne, hogy most sikerrel járunk..
2018. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom, nem jo olvasni se az ilyet. :( Szoritok nagyon. Jelentkezz majd!
2018. márc. 20. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia 2. Clostys hónapom,2 éve próbálkozunk. Nem volt peteérésem előtte egyáltalán. Pénteken voltam uh-n és most hála az égnek van pém. Ma megyek megint uh-ra,hát meglátjuk...
2018. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jo! Majd irj! :) En csutortokon megyek, akkor lesz a 12. napom, kontroll. Elvileg van pem, kivancsi vagyok, mit muvel velem ez a gyogyi a mellekhatasokon kivul. Szoritok! :)
2018. márc. 26. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!