Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja 2017 januárra a...

Ki várja 2017 januárra a babáját? Van kedvetek tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Én 6+6 hetes vagyok, tegnap már volt szívhangja a picurnak, utolsó mensi ápr. 15-én volt, ez alapján január 20-ra számolnak az online kalkulátorok.
2016. jún. 2. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Nekem utolsó mensi ápr.16....január 21et számoltam magamnak. Ma fél6ra van időpontom dokihoz...viszont rosszul vagyok nagyon 3 napja hányok alig marad bennt valami.
2016. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok! Szerintem ma már neked is lesz szívhang :) Majd írj, hogy mi volt!

A rosszullétekhez kitartást! Nekem nem komoly, de egész nap érzem a hányingert úgy enyhén. Meg szurkál-feszülget a hasam. És nagyon fel vagyok puffadva, már most úgy nézek ki, mint aki legalább 4-5 hónapos (mondjuk amúgy is van rajtam egy kis felesleg).

2016. jún. 2. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Én várom 2017 januárra! :)))


Egészen pontosan 2017 január 7-re.

Az utolsó mensim első napja április 2-án volt.

29 naposak a ciklusaim, a következő már nem jött meg és 10 nap késés után teszteltem erős pozitívat!! :)

6+4 hetesen látott doki is aki megerősítette a terhességemet, volt már szívhangja is a babámnak.

Legközelebb most fogok menni dokihoz június 8-án, szerdán. Remélem minden rendben van / lesz!!


Tüneteim: a legjellemzőbb: éjszakai pisilés meg a mellek növekedése és feszülése, puffadás.

Néha émelygek, de nem erősen meg eleinte a szagokat jobban éreztem.

Hamarabb elfáradok és nagyon nagy az étvágyam!


Én is sokszor úgy nézek ki, mint aki már sokadik hónapos terhes, főleg esténként vagy pedig evés után. Sokszor felállok és akkor az alhasam feszít és óriási.


Gratulálok mindenkinek a babához! :)


8+5 hkm

2016. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én január 23-ra várom :-) Jövő héten megyek először dokihoz, remélem már lesz szívhang. Kicsit rosszul vagyok, émelygek, de tűrhető. Én is gratulálok mindenkinek. :-) Mi szólnátok ha létrehoznánk egy csoportot a közösségi oldalon és ott meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Megcsinálom szívesen a csoportot, csak írjatok rám privátban és küldöm a csoport linkjét :-)
2016. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék a tapasztalatotokra stb.. bár én novemberre várom az első babámat :)) de szívesen beszélgetek kismamákkal :))
2016. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írjatok a 4-es válaszolónak, már csinált nekünk csoportot FB-on :)
2016. jún. 2. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Kaphatok linket?
2016. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Melody0529 ***** válasza:

Sziasztok!


Mindenkinek gratulálok és boldog babavárást kívánok :)


Nekem április 24. volt az utolsó mensi, ez alapján ma elvileg 5+5 hetes vagyok :)

Kalkulátorok szerint január 29. a szülés várható időpontja :) Ami jó, mert a férjemnek meg január 27. és nagyon izgatott, hogy milyen király szülinapi ajándékot kap :)

Amúgy győri vagyok, 26 múltam május 29-én, éppen gyereknapon :D azért ez is vicces :)


Holnap megyek majd dokihoz, remélem, ő is megerősít :)


Tünetekben én sem fukarkodom, az amúgy sem kicsi melleim már alig férnek el a melltartómban, de még nem merek nagyobbat venni, még várok vele, hátha sűrűn kellene cserélgetni :D

Puffadás az nálam is van rendesen. Tegnap este óta pedig ilyen húzó-feszítő érzésem van a gyomrom alsó részétől a hasam aljáig, (kb. ahol a méhem van/lesz) de a Magne-B6 azért segít.

Meg hát a fáradtság, az nagyon durva.

És a sok-sok-sok pisilés... :D


Ja, a FB csoportba én is szívesen belépek, ha valaki elküldi a linket :)

2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Már van face csopink ittenieknek, páran már vagyunk januáriak! Gyertek oda, legyünk többen! Én január 10-re vagyok kìrva. Írjatok privit!
2016. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 88Móni88 ***** válasza:
Sziasztok! Én is januárra várom (naptár alapján 11-re.). Utolsó mensi április 6-án volt. Május 27-én állapították meg a terhességet, a leletemen kb 5 hetes kor szerepelt. Június 10-én kell mennem újra, kiskönyvet és beutalókat is akkor kapok. A Csoport engem is érdekelne. :-)
2016. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!