Nadrienn0223 kérdése:

Letrozol tapasztalatok? Segített teherbeesésnél, ha valaki szedett ilyet?

Figyelt kérdés
Előző hónapban készültem inszemre closty és inofolic injekcióval túlstimuláltak. ebbe a ciklusba Letrozolt írt fel a doki és elvileg nem volt elegendő tüszőm tőle. 3 nappal ezelőtt kellett vna megjönnie (soha nem késik még ha más egyéb hormonos készítményt szedtem akkor sem) és rengeteget járok pisilni ez azt jelenti még munkába elmentem 2-3x most 10x is és nem iszok többet. talán reménykedhetek is 2,5 év után de félek, hogy a gyógyszer kavart be valamit. Valakinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban? jah és tesztet még nem csináltam lehet várok vele a nemvárthoz képest egy hetet mert akkor már biztosat mutathat.
2018. márc. 22. 13:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést az injekció nem inofolic (annyi mindent szedek, h összetévesztettem), hanem Ovaleap injekció.
2018. márc. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!