Szep jo napot mindenkinek! Szeretnem megkerdezni, hogy volt-e mar pcos beteg koztetek aki szedte a D-vitamint es teherebeesett? Elore is koszonom ha valaszoltok!

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
D vitamint is és meforalt. De a legfontosabb, hogy tartottam szigorúan az ir diétát.
2018. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.) Szigorú diéta

2.) Mozgás (megfelelő!!!)

3.) Gyógyszer

4.) D-vitamin, és Elevit(ezutóbbi opcionális, de valamit bölcs döntls választani).

Kismama vagyok :)

2018. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekérdezek, de nekem is PCOS jellegű petefészkem van. Normál cukor és inzulin értékekkel, de ettől függetlenül heti 3x végzek intenzív cardió edzést és sokat sétálok. Figyelek az étkezésre, egyáltalán nem fogyasztok cukrot, alacsony ch tartalmú pékárukat ételeket fogyasztok. Azonban nem figyelek arra, hogy hány g ch-t fogyasztok, illetve, hogy hogy osztom le egy napra. Ez nagyon nagy gond? A D vitamin szintem elég jó, talán már túl magas is.... 2 hónapja nem szedek már d vitamint, múlthéten 375 nmol/l volt az értékem...

Köszi, aki tud segíteni.

2018. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a jotanacsokat es a segitseget igyekszem betartani! Es gratulalok a kismamanak!
2018. ápr. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!